ALFABETYCZNA LISTA SĘDZIÓW
 
     
    Gawroński Wojciech   tel. 501 473 664
    sędzia - krajowy - Grupa 6 FCI - wszystkie rasy, BOG 6
    sędzia - krajowy - pracy psów myśliwskich
 

    Gazda Katarzyna   tel. 602 479 686
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 6 FCI - wszystkie rasy, BOG 6
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 8 FCI - wszystkie rasy, BOG 8
 

    Gutowska Marta
    sędzia - międzynarodowy - praca psów towarzyszących
    sędzia - międzynarodowy - praca psów lawinowych
    sędzia - międzynarodowy - praca psów ratowniczych
 

    Hader Elżbieta
    sędzia - międzynarodowy - praca psów towarzyszących
    sędzia - międzynarodowy - praca psów ratowniczych
    sędzia - międzynarodowy - obedince
    sędzia - międzynarodowy - praca psów obronnych (IPO)
 

    Jędral Józef
    sędzia - międzynarodowy - pracy psów myśliwskich
 

    Krzan Tomasz   tel. 502 645 979
    sędzia - krajowy - pracy psów myśliwskich
 

    Pazdan Jacek   tel. 600 471 050
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 1 FCI - owczarki niemieckie
 

    Rogowska Anna   tel. 600 230 102
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 2 FCI - wszystkie rasy, BOG 2
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 4 FCI - wszystkie rasy, BOG 4
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 9 FCI - wszystkie rasy, BOG 9
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 10 FCI - wszystkie rasy, BOG 10
 

    Wołowiec Katarzyna tel. 505 367 595
    sędzia - krajowy - Grupa 5 FCI - wszystkie rasy, BOG 5
 

    Zaręba Paweł   tel. 600 599 400
    sędzia - krajowy - Grupa 7 FCI - wszystkie rasy, BOG 7
 

    Zulewski Arkadiusz 
    sędzia - krajowy - pracy psów myśliwskich
 

    Zwierzyńska Anna
    sędzia - międzynarodowy - Grupa 3 FCI - wszystkie rasy, BOG 3
 

 
ALFABETYCZNA LISTA AKTYWNYCH ASYSTENTÓW KYNOLOGICZNYCH 

Baran Roksana
Barańska Barbara
Borkiewicz Ewa
Cholewa Alex

Cholewa Liliana
Ciechanowska Błądek Elżbieta
Czerepak Anna
Ferenc Magdalena
Gazda Adrian
Gieroń Dorota
Kacalińska Katarzyna
Kozłowski Krzysztof
Lorenc Marzena
Maciejewska Barbara
Małek Robert
Majer Damian
Plewińska Karolina
Rodzeń Mateusz
Rogowska Sylwia
Rogowski Mateusz
Skirliński Kacper
Skrabut Ewa
Toś Karolina
Wichłacz Dagmara
Wójcik Arkadiusz

Początek strony