Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie
serdecznie zaprasza w dniach 18-19 maja 2019 r. na

 

XII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych 18-19.05.2019 r., godz. 10:00
12th International Dog Show 18th  May 2019, at 10 am
Organizowaną pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego

VI Krajową Wystawę Psów Myśliwskich 18.05.2019 r., godz. 15:30
6th National Dog Show for Hunting Dogs 18th May 2019, at 3:30 pm

 

X Krajową Wystawę Owczarków Niemieckich 19.05.2019 r., godz. 10:00
10th National Dog Show for German Shepherd 19th May 2019, at 10 am

 

XX Jubileuszową Klubową Wystawę Posokowców i Alpejskich Gończych Krótkonożnych 19.05.2019 r., godz. 10:00
20th Club Dog Show for Scenthound and Alpine Dachsbracke 19th May 2019, at 10 am

Miejsce wystaw:

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy CYZIÓWKA, Kamionka 286

 

XII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

SOBOTA      18.05.2019 r.  -  I, III, IV, VI, VII, VIII, X Grupa FCI

NIEDZIELA  19.05.2019 r.  -   II, V, IX Grupa FCI

OSTATECZNY TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ 11.05.2019r. godz. 18:00
WYCOFANIE PSA WYŁĄCZNIE DO 07.05.2019r.

OPŁATY ZA WYSTAWĘ MIĘDZYNARODOWĄ:

OPŁATY PŁATNOŚĆ
DO 31.03.19
PŁATNOŚĆ
01.04 - 12.05.19
PŁATNOŚĆ
PO 12.05.19
WYSTAWCY ZAGRANICZNI
Pierwszy i kolejny pies (tego samego właściciela) 100 zł 120 zł 200 zł 50 euro
Młodsze Szczenięta
i Szczenięta, Weterany
50 zł 70 zł 200 zł 30 euro
Interchampionaty 50 zł 70 zł 200 zł 30 euro
Rasy polskie 50 zł 60 zł 200 zł 30 euro
Młody Prezenter 20 zł 40 zł 200 zł 20 euro
Najlepsza Para Hod. 50 zł 70 zł 200 zł 30 euro
Najlepsza Grupa Hod. 50 zł 70 zł 200 zł 30 euro

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie wystawy.NET w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 15 zł.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.

OPŁATY ZA WYSTAWY KRAJOWE I WYSTAWĘ KLUBOWĄ:

80zł (30 euro) - klasa młodzieży, pośrednia, otwarta, użytkowa, championów

50zł (20 euro) - pozostałe klasy, interchampiony, rasy polskie

Konkurencje hodowlane na wystawach krajowych i klubowej - bezpłatnie

 Wysokości opłat na wystawy krajowe i klubową są stałe bez względu na czas wniesienia opłaty, jednak nie póżniej niż do 12.05.2019r.

ZGŁASZANIE PSÓW JEST MOŻLIWE ZA POŚREDNICTWEM:

 

 


Informacje dla reklamodawców i właścicieli stoisk handlowych

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik reklam:

Cała strona A-5 czarno-biała 200 zł,

Do 10.05.2019 roku przyjmujemy reklamy do katalogu. Gotowe reklamy należy dostosować do wielkości formatu A-5.
Przyjmujemy pliki w formatach *.pdf (preferowany) o rozdzielczość min. 300 dpi

Reklamy należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W katalogu zostaną zamieszczone tylko reklamy wcześniej opłacone.

 
Stoisko handlowe

W sprawie stoisk handlowych proszę kontaktować się z p. Renatą Kruk nr tel. 604 491 698 

Na teren wystawy zostaną wpuszczone tylko stoiska wcześniej potwierdzone.

Opłaty za reklamy w katalogu wystawowym prosimy kierować na konto:

PKO BP I Oddział Rzeszów  11 1020 4391 0000 6302 0079 8694
SWIFT:  BPKOPLPW IBAN: PL 11 1020 4391 0000 6302 0079 8694


 

Obsada sędziowska na wystawie międzynarodowej:

SOBOTA/SATURDAY – 18.05.2019 r.

GRUPA / GROUP  I

KISLIAKOV ANDREY (BY) - owczarek niemiecki

FISZDON KATARZYNA (PL) - polski owczarek podhalański, border collie, owczarek francuski Briard

LARSKA BARBARA (PL) -  owczarki belgijskie, owczarki francuskie (bez briardów), owczarek australijski,  polski owczarek nizinny, pozostałe rasy z I Gr FCI

MATYAS JAROSLAV (SK) - owczarek szkocki długowłosy, owczarek szkocki krótkowłosy, owczarek szetlandzki, welsh corgi pembrok, welsh corgi cardigan, biały owczarek szwajcarski, ceskoslovensky Vlcak

 

GRUPA / GROUP  III FCI

ZAKRZEWSKA MAŁGORZATA (PL) – teriery typu bull

JOHANSSON MARTIN (SE) -  teriery typu toy, west highland white terier

SALAMON LESZEK  (PL) -  pozostałe rasy z Gr III FCI

 

GRUPA / GROUP  IV FCI

LIPIEC MACIEJ  (PL) –  jamniki

 

GRUPA / GROUP  VI

GAZDA KATARZYNA  (PL) – dalmatyńczyk, gończy polski, gończy słowacki, ogar polski

URAK GEORG (AT)  GAZDA KATARZYNA (PL) – beagle

SIEJKOWSKI LESZEK  (PL) –  pozostałe rasy z gr VI FCI

 

GRUPA / GROUP   VII FCI

JURSA JOSEF (SK) – wyżły kontynentalne

POKORN ALENKA  (SLO)wyżły brytyjskie

 

GRUPA / GROUP  VIII

KAZLAUSKAITE RAMUNE  (LT) - golden retriver,   

NIKLASIEWICZ RENATA  (PL) labrador retriver

WALSH STEPHANIE  (IRL) Heather Cox (IRL) pozostałe rasy z VIII Gr FCI

 

GRUPA / GROUP X

KUSZYK TOMASZ  (PL) – charty

 

MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING:

NIKLASIEWICZ RENATA  (PL)

 


NIEDZIELA/SUNDAY – 19.05.2019 r.

 

GRUPA / GROUP  II FCI

FISZDON KATARZYNA  (PL) - dog niemiecki, bernardyn, mastif angielski, mastif hiszpański, mastif neapolitański, mastif tybetański, nowofundland, landser, leonberger 

JOHANSSON MARTIN (SE) – bokser, buldog angielski, bullmastiff,dog argentyński, dogue de Bordeaux, mastif angielski, mastif pirenejski, pirenejski pies górski, shar-pei

KISLIAKOV ANDREY (BY)szwajcarskie psy pasterskie, hovowart, owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki, pozostałe rasy z gr II FCI

LIPIEC MACIEJ (PL) –  sznaucery, czarny terier rosyjski 

MATYAS JAROSLAV  (SK) – cane corso Italiano, doberman, pinczer miniaturowy, pinczer średni, rottweiler, dog z Majorki, dogo Canario, fila Brasileiro, tosa Inu, rasy nieuznane


GRUPA / GROUP   V FCI

KUSZYK TOMASZ  (PL) – akita, akita amerykańska, alaskan malamute, siberian husky

IZABELLA KRASOWSKA-SALAMON  (PL) – basenji, chow-chow, samoyed, shiba-inu 

LARSKA BARBARA  (PL)pozostałe rasy z V Gr FCI


GRUPA / GROUP  IX

ZAKRZEWSKA MAŁGORZATA  (PL) - boston terier, buldog francuski, mops

NIKLASIEWICZ RENATA (PL) cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, chin japoński, hawańczyk, rosyjski toy

KAZLAUSKAITE RAMUNE (LT) - chihuahua, maltańczyk, spaniel kontynentalny miniaturowy, papillon, phalene

POKORN ALENKA  (PL)chiński grzywacz, pudle

WALSH STEPHANIE  (IRL) - Heather Carol Cox (IRL) - lhasa-apso, shih-tzu, pozostałe rasy z gr IX FCI


MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING
:

SIEJKOWSKI LESZEK  (PL)

 

Konkurencje Finałowe -  Sobota / Saturday – 18.05.2019r., godz. 14.00 / 2 pm

Młody Prezenter / Junior Handling – Niklasiewicz Renata (PL)

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy – Pokorn Alenka (SLO)

Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy – Kuszyk Tomasz (PL)

Najpiękniejszy Junior/ Best Junior – Matyas Jaroslav (SK)

Najpiękniejszy Weteran/ Best Veteran – Mania Andrzej (PL)

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich/ Best Polish Breed – Salamon Leszek (PL)

Najlepsza Para Psów/ Best Couple – Niklasiewicz Renata (PL)

Najlepsza Grupa Hodowlana/Best Breeders Group – Kuszyk Tomasz (PL)

Zwycięzca Grupy FCI 1/ Best of Group FCI 1 – Fiszdon Katarzyna (PL)

Zwycięzca Grupy FCI 3/ Best of Group FCI 3 – Zakrzewska Małgorzata (PL)

Zwycięzca Grupy FCI 4/ Best of Group FCI 4 – Larska Barbara (PL)

Zwycięzca Grupy FCI 6/ Best of Group FCI 6 – Gazda Katarzyna (PL)

Zwycięzca Grupy FCI 7/ Best of Group FCI 7 – Johansson Martin (SE)

Zwycięzca Grupy FCI 8/ Best of Group FCI 8 – Heather Cox (IRL)

Zwycięzca Grupy FCI 10/Best of Group FCI 10 – Lipiec Maciej (PL)

 

Konkurencje Finałowe – Niedziela/Sunday – 19.05.2019r., godz. 14.00/ 2 pm

Młody Prezenter / Junior Handling –  Siejkowski Leszek (PL)

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy –  Zwierzyńska Anna (PL)

Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy – Fiszdon Katarzyna (PL)

Najpiękniejszy Junior/ Best Junior – Kisliakov Andrey (BY)

Najpiękniejszy Weteran/ Best Veteran – Gazda Katarzyna (PL)

Najlepsza Para Psów/ Best Couple  – Pokorn Alenka (SLO)

Najlepsza Grupa Hodowlana/ Best Breeders Group – Johansson Martin (SE)

Zwycięzca Grupy FCI 2/ Best of Group FCI 2 – Matyas Jaroslav (SK)

Zwycięzca Grupy FCI 5/ Best of Group FCI 5 – Larska Barbara (PL)

Zwycięzca Grupy FCI 9/ Best of Group FCI 9 – Heather Cox (IRL)

Najpiękniejszy Pies Wystawy / Best In Show  – Kazlauskaite Ramune (LT)

 

Obsada sędziowska na krajowej wystawie psów myśliwskich:

SOBOTA/SATURDAY – 18.05.2019 r. godz. 15:30

GRUPA / GROUP  III FCI (rasy myśliwskie)

BOCIANOWSKI PAWEŁ MARIAN  (PL) 

GRUPA / GROUP  IV FCI

JURSA JOSEF  (SK)

GRUPA / GROUP   V FCI (rasy myśliwskie) + rhodesian ridgeback

SALAMON LESZEK  (PL)

GRUPA / GROUP  VI (bez rhodesian ridgeback)

KRASOWSKA-SALAMON IZABELA  (PL)

GRUPA / GROUP   VII FCI

MUSIAŁ MAGDALENA (PL)

GRUPA / GROUP  VIII

SEIDEL MILENA  (PL)

GRUPA / GROUP X

SIEJKOWSKI LESZEK (PL)

 

Obsada sędziowska na krajowej wystawie owczarków niemieckich:

NIEDZIELA/SUNDAY – 19.05.2019 r. godz. 10:00

PAZDAN JACEK (PL) - owczarki niemieckie krótkowłose

HANDY SEBASTIAN (PL) - owczarki niemieckie długowłose

 

Obsada sędziowska na jubileuszowej klubowej wystawie posokowców i alpejskich gończych krótkonożnych:

NIEDZIELA/SUNDAY – 19.05.2019 r. godz. 10:00

SALAMON LESZEK (PL) - posokowce bawarskie, posokowce hanowerskie

Dr URAK GEORG (AT) SALAMON LESZEK (PL) - alpejskie gończe krótkonożne

 

Organizator zastrzega, że obsady sędziowskie mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Początek strony