Zapraszamy serdecznie na badanie okulistyczne, które odbędzie się w sobotę i niedzielę – 26 i 27 maja 2018 r.  podczas XI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Rzeszowie.

Badanie będzie przeprowadzał prof. dr hab.  Ireneusz Balicki (Dypl. EESVO, ESVO). Badanie obejmuje kompleksową diagnostykę okulistyczną z możliwością wystawienia certyfikatu badania chorób dziedzicznych oczu.

Cena za kompleksowe badanie okulistyczne podczas Wystawy w Rzeszowie – 100 zł, badanie z certyfikatem – 120 zł. U ras zagrożonych jaskrą, wymagających wykonania gonioskopii całkowita opłata za badanie wynosi 150 zł.

Dodatkowo będzie wykonywane u psów bezpłatne badanie normowzroczności, krótkowzroczności i dalekowzroczności. Jest to badanie komputerowe które trwa 5-10 sekund i można je wykonać w każdych warunkach np. na stojącym na ziemi psie. Właściciel uzyskuje szczegółową informacje i wydruk komputerowy z wynikiem badania.

Zapisy z ustaleniem godziny badania – proszę przesłać formularz zgłoszeniowy

lek. wet. Agnieszka Balicka –  adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 698 576 500

Informacje dotyczące badania okulistycznego -

Prof. dr hab. Ireneusz Balicki – tel. 603 066 376; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.