XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych godz.10.00

SOBOTA      26.05.2018 r.  -  II, III, IV, V, VII, Grupa FCI

NIEDZIELA  27.05.2018 r.  -   I, VI, VIII, IX, X Grupa FCI

 

Obsada sędziowska na wystawie międzynarodowej:

SOBOTA/SATURDAY – 26.05.2018 r.

GRUPA / GROUP  II FCI

JANUSZ OPARA  (PL) - buldog angielski, bullmastiff, dog niemiecki, fila brasiliero, dog kanaryjski, dog z Majorki, shar-pei, tosa inu

JUTA HARANEN (EST) – bokser, cane corso italiano, doberman, dog argentyński, dogue de Bordeaux, pinczery, rottweiler

ANDRZEJ ZAMOYSKI  (PL) – szwajcarskie psy pasterskie, hovowart, owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki

TIBOR HAVELKA (SK) –  bernardyn, mastif angielski, mastif hiszpański, mastif neapolitański, mastif tybetański, nowofundland, landser, leonberger, pozostałe rasy z II Gr FCI

EVA LILJEKVIST-BORG  (SE) – sznaucery,  czarny terier rosyjski

 

GRUPA / GROUP  III FCI

MAGDALENA ŚWIETOŃ  (PL) – teriery typu toy, teriery typu bull

MARIA ZASADA  (PL) -  pozostałe rasy z Gr III FCI

 

GRUPA / GROUP  IV FCI

ANDRZEJ MANIA  (PL) –  jamniki


GRUPA / GROUP   V FCI

ESPEN ENGH  (NO) – pozostałe rasy z V Gr FCI

IZABELLA KRASOWSKA-SALAMON  (PL) – akita, akita amerykańska, alaskan malamute, siberian husky

 

GRUPA / GROUP   VII FCI

COLIN MACKAY  (UK) – seter szkocki gordon, seter irlandzki czerwono-biały, pointer

JANE MUGFORD  (UK) – seter irlandzki

RONNY BLOMME  (BE) – seter angielski, wyżeł weimarski

KRYSTYNA OPARA  (PL)  – pozostałe  wyżły kontynentalne, rasy nieuznane

 

MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING:

RAFAŁ FIRST  (PL)

 


NIEDZIELA/SUNDAY – 27.05.2018 r.


GRUPA / GROUP  I

MILAN HULO  (SK) – owczarek niemiecki

JANUSZ OPARA  (PL) - polski owczarek podhalański, polski owczarek nizinny, border collie, rasy nieuznane

ANDRZEJ ZAMOYSKI (PL) -  owczarki belgijskie, owczarki francuskie, owczarek australijski,  pozostałe rasy z I Gr FCI

ANDRZEJ TYBURCZYK (PL) - owczarek szkocki długowłosy, owczarek szkocki krótkowłosy, owczarek szetlandzki, welsh corgi pembrok, welsh corgi cardigan, biały owczarek szwajcarski, ceskoslovensky Vlcak


GRUPA / GROUP  VI

JAN RYK  (PL) - pozostałe rasy z VI Gr FCI

LESZEK SALAMON  (PL) – beagle, gończy polski, gończy słowacki, ogar polski


GRUPA / GROUP 
VIII

ALEKSANDRAS KULESA  (LT) BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ -POLAŃCZYK (PL) - golden retriever,   

COLIN MCKAY  (UK) labrador retriever

DOROTA WITKOWSKA  (PL) – pozostałe rasy z VIII Gr FCI


GRUPA / GROUP  IX

JUTA HARANEN  (EST) - boston terier, buldog francuski, mops

KRYSTYNA OPARA (PL) cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, chin japoński, chiński grzywacz, pudle

EVA LILJEKVIST- BORG  (SE) - chihuahua, maltańczyk, spaniel kontynentalny miniaturowy -papillon, phalene

MAGDALENA ŚWIĘTOŃ  (PL) – pozostałe rasy z IX Gr  FCI


GRUPA / GROUP X

ESPEN ENGH  (NO ) – charty

MARIA ZASADA  (PL) - chart węgierski, hiszpanski, greyhound


MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING
:

MARIA ZASADA  (PL)

 

Początek strony