Zapraszamy do zgłaszania psów poprzez system rejestracji: www.wystawy.rzeszow.pl

ATRAKCYJNE CENY DO 31.03.2018 r.

OPŁATY ZA UDZIAŁ W WYSTAWIE WYNOSZĄ:

 

OPŁATY

DO 31.03.18

01.04.2018
-20.05.2018

Wystawcy zagraniczni

Pierwszy pies

 

100 zł

130 zł

50 euro

Drugi  i kolejny pies
tego samego właściciel

120 zł

45 euro

Młodsze Szczenięta i Szczenięta

40 zł

60 zł

25 euro

Interchampiony

Weterani

Rasy polskie

40 zł

60 zł

50 euro

Młody Prezenter

15 zł

30 zł

10 euro

Najlepsza Para Hodowlana

40 zł

60 zł

20 euro

Najlepsza Grupa Hodowlana

Katalog tylko dla pierwszego psa danego właściciela, wycofania wyłącznie do 30.04.2018 r.

REKLAMY W KATALOGU

1 strona A5 -200 zł

Kolorowa tylko cała strona A5 - 400 zł

 

Opłaty za udział w wystawie prosimy kierować na konto:


PKO BP I Oddział Rzeszów  11 1020 4391 0000 6302 0079 8694

 SWIFT:  BPKOPLPW IBAN: PL 11 1020 4391 0000 6302 0079 8694


 

OPŁATY ZA WYSTAWY KRAJOWE:

70 złklasa młodzieży, pośrednia, otwarta, championów, użytkowa

40 – pozostałe klasy, interchampiony


V Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich – 26.05.2018r., godz. 15:30

5th  National Dog Show of Hunting Dogs – 26th May 2018 , at 3:30 pm

  • Aleksandras Kulesa (LT) – seter irlandzki, seter irlandzki czerwono-biały, seter angielski
  • Ronny Blomme (BE) – seter szkocki Gordon, pointer
  • Katarzyna Gazda (PL) – posokowce i rasy pokrewne
  • Magdalena Musiał (PL) –  Gr V FCI, pozostałe rasy z  Gr VI FCI, wyżły kontynentalne
  • Leszek Salamon (PL) – Gr III FCI, Gr IV FCI, Gr X FCI
  • Tomasz Sławik (PL) – Gr VIII FCI

V Krajowa Wystawa IX Gr FCI – 26.05.2018r., godz. 15:30

5th  National Dog Show IX Gr FCI – 26th May 2018, at 3:30 pm

  • Rafał First (PL) – małe molosy, chihuahua, spaniel kontynentalny miniaturowy -papillon, phalene,
  • Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) - pozostałe rasy z GR IX FCI

IX Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich – 26.05.2018r., godz. 10.00

9th  National Dog Show of German Shepherd – 26th  May 2018, at 10 am

  • Andrzej Kotulski (PL) – owczarki niemieckie

Klubowa Wystawa Ogarów Polskich  - 26.05.2018r., godz. 10.00

Club Dog Show of Polish Hound – 26th May 2018, at 10 am

  • Dorota Witkowska (PL)
  • Jan Ryk (PL) – konkurencje hodowlane

II Specjalistyczna Wystawa Klubu Wyżła Brytyjskiego – 27.05.2018r.,godz.10.00 (duże CWC)

 2nd  Specialist Dog Show of Setter and Pointer – 27th May 2018, at 10 am

  • Ruth Martin (UK) – seter angielski, pointer
  • Jane Mugford (UK) – seter szkocki Gordon
  • Ronny Blomme (BE) – seter irlandzki, seter irlandzki czerwono-biały

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych godz.10.00

SOBOTA      26.05.2018 r.  -  II, III, IV, V, VII, Grupa FCI

NIEDZIELA  27.05.2018 r.  -   I, VI, VIII, IX, X Grupa FCI

 

Obsada sędziowska na wystawie międzynarodowej:

SOBOTA/SATURDAY – 26.05.2018 r.

GRUPA / GROUP  II FCI

JANUSZ OPARA  (PL) - buldog angielski, bullmastiff, dog niemiecki, fila brasiliero, dog kanaryjski, dog z Majorki, shar-pei, tosa inu

JUTA HARANEN (EST) – bokser, cane corso italiano, doberman, dog argentyński, dogue de Bordeaux, pinczery, rottweiler

ANDRZEJ ZAMOYSKI  (PL) – szwajcarskie psy pasterskie, hovowart, owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki

TIBOR HAVELKA (SK) –  bernardyn, mastif angielski, mastif hiszpański, mastif neapolitański, mastif tybetański, nowofundland, landser, leonberger, pozostałe rasy z II Gr FCI

EVA LILJEKVIST-BORG  (SE) – sznaucery,  czarny terier rosyjski

 

GRUPA / GROUP  III FCI

MAGDALENA ŚWIETOŃ  (PL) – teriery typu toy, teriery typu bull

MARIA ZASADA  (PL) -  pozostałe rasy z Gr III FCI

GRUPA / GROUP  IV FCI

ANDRZEJ MANIA  (PL) –  jamniki


GRUPA / GROUP   V FCI

ESPEN ENGH  (NO) – pozostałe rasy z V Gr FCI

IZABELLA KRASOWSKA-SALAMON  (PL) – akita, akita amerykańska, alaskan malamute, siberian husky

 

GRUPA / GROUP   VII FCI

COLIN MCKAY  (UK) – seter szkocki gordon, seter irlandzki czerwono-biały, pointer

JANE MUGFORD  (UK) – seter irlandzki

RONNY BLOMME  (BE) – seter angielski, wyżeł weimarski

KRYSTYNA OPARA  (PL)  – pozostałe  wyżły kontynentalne, rasy nieuznane

 

MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING:

RAFAŁ FIRST  (PL)

 


NIEDZIELA/SUNDAY – 27.05.2018 r.


GRUPA / GROUP  I

MILAN HULO  (SK) – owczarek niemiecki

JANUSZ OPARA  (PL) - polski owczarek podhalański, polski owczarek nizinny, border collie, rasy nieuznane

ANDRZEJ ZAMOYSKI (PL) -  owczarki belgijskie, owczarki francuskie, owczarek australijski,  pozostałe rasy z I Gr FCI

ANDRZEJ TYBURCZYK (PL) - owczarek szkocki długowłosy, owczarek szkocki krótkowłosy, owczarek szetlandzki, welsh corgi pembrok, welsh corgi cardigan, biały owczarek szwajcarski, ceskoslovensky Vlcak


GRUPA / GROUP  VI

JAN RYK  (PL) - pozostałe rasy z VI Gr FCI

LESZEK SALAMON  (PL) – beagle, gończy polski, gończy słowacki, ogar polski


GRUPA / GROUP 
VIII

ALEKSANDRAS KULESA  (LT) golden retriever, rasy nieuznane  

COLIN MCKAY  (UK) labrador retriever

DOROTA WITKOWSKA  (PL) – pozostałe rasy z VIII Gr FCI

GRUPA / GROUP  IX

JUTA HARANEN  (EST) - boston terier, buldog francuski, mops

KRYSTYNA OPARA (PL) cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, chin japoński, chiński grzywacz, pudle

EVA LILJEKVIST- BORG  (SE) - chihuahua, maltańczyk, spaniel kontynentalny miniaturowy -papillon, phalene

MAGDALENA ŚWIĘTOŃ  (PL) – pozostałe rasy z IX Gr  FCI


GRUPA / GROUP X

ESPEN ENGH  (NO ) – charty


MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING
:

MARIA ZASADA  (PL) - chart węgierski, chart hiszpański, chart greyhound  

 

Początek strony