Uwaga

Daty i godziny rozpoczęcia oceny psów dla poszczególnych wystaw:


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB

26-27.05.2018r. godz. 10:00


Krajowa Wystawa Ras Myśliwskich

26.05.2018r. godz. 15:30


Krajowa Wystawa IX Grupy FCI

26.05.2018r. godz. 15:30


Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich

26.05.2018r. godz. 10:00


Klubowa Wystawa Ogarów Polskich

26.05.2018r. godz. 10:00


Specjalistyczna Wystawa Wyżłów Brytyjskich

27.05.2018r. godz. 10:00


Serdecznie zapraszamy!

Uwaga: DUMMY!
Zawody DUMMY organizujemy 26.05.2018 r. (sobota) od godz. 9:00 w Cyziówce.


Wykaz zgłoszonych ras/List of proposed breeds and – Niedziela/Sunday dla wystawców XI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych - 11th International Dog Show (CACIB)

Lp.

Rasa / Breed

Ilość
Amount

Psy Dogs

Suki Bitches

Nr kat

Catalogue No.

Sędzia / Judges

Ring

1

Alpejski gończy krótkonożny

4

2

2

896-899

Ryk Jan (PL)

7

2

Australian Cattle Dog

1

1

0

1

Zamoyski Andrzej (PL)

3

3

Basset Hound

3

0

3

900-902

Ryk Jan (PL)

7

4

Beagle

14

4

10

903-916

Salamon Leszek (PL)

6

5

Biały owczarek szwajcarski

13

3

10

2-14

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

6

Bichon frise

11

6

5

1266-1276

Świętoń Magdalena (PL)

12

7

Bloodhound

1

0

1

917

Ryk Jan (PL)

7

8

Border Collie

23

12

11

15-37

Opara Janusz (PL)

2

9

Boston Terrier

14

3

11

1277-1290

Haranen Juta (EST)

16

10

Brabantczyk

3

0

3

1291-1293

Świętoń Magdalena (PL)

12

11

Buldog francuski

55

25

30

1294-1348

Haranen Juta (EST)

16

12

Cavalier King Charles Spaniel

21

7

14

1349-1369

Opara Krystyna (PL)

13

13

Ceskoslovensky Vlcak

3

2

1

38-40

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

14

Charcik włoski

5

2

3

1540-1544

Engh Espen (NO)

4

15

Chart afgański

6

3

3

1545-1550

Engh Espen (NO)

4

16

Chart perski

4

2

2

1551-1554

Engh Espen (NO)

4

17

Chart polski

9

5

4

1555-1563

Engh Espen (NO)

4

18

Chart rosyjski - Borzoj

6

3

3

1564-1569

Engh Espen (NO)

4

19

Chihuahua długowłosy

10

4

6

1370-1379

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

20

Chihuahua krótkowłosy

20

5

15

1380-1399

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

21

Chiński grzywacz

12

5

7

1400-1411

Opara Krystyna (PL)

13

22

Clumber Spaniel

4

3

1

1134-1137

Witkowska Dorota (PL)

10

23

Cocker spaniel amerykański

7

3

4

1138-1144

Witkowska Dorota (PL)

10

24

Cocker spaniel angielski

12

3

9

1145-1156

Witkowska Dorota (PL)

10

25

Coton de Tulear

1

0

1

1412

Świętoń Magdalena (PL)

12

26

Curly Coated Retriever

5

2

3

1157-1161

Witkowska Dorota (PL)

10

27

Dalmatyńczyk

6

3

3

918-923

Ryk Jan (PL)

7

28

Field Spaniel

2

1

1

1162-1163

Witkowska Dorota (PL)

10

29

Flat Coated Retriever

3

2

1

1164-1166

Witkowska Dorota (PL)

10

30

Golden Retriever

39

17

22

1167-1205

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława (PL)

8

31

Gończy polski

33

19

14

924-956

Salamon Leszek (PL)

6

32

Gończy słowacki

1

1

0

957

Salamon Leszek (PL)

6

33

Gryfonik brukselski

2

1

1

1413-1414

Świętoń Magdalena (PL)

12

34

Hawańczyk

9

4

5

1415-1423

Świętoń Magdalena (PL)

12

35

Hiszpański pies dowodny

1

0

1

1206

Witkowska Dorota (PL)

10

36

Irlandzki spaniel dowodny

1

1

0

1207

Witkowska Dorota (PL)

10

37

King Charles Spaniel

2

1

1

1424-1425

Opara Krystyna (PL)

13

38

Labrador Retriever

38

11

27

1208-1245

Mackay Colin (UK)

9

39

Lagotto romagnolo

6

2

4

1246-1251

Witkowska Dorota (PL)

10

40

Lhasa Apso

6

3

3

1426-1431

Świętoń Magdalena (PL)

12

41

Lwi piesek

1

1

0

1432

Świętoń Magdalena (PL)

12

42

Maltańczyk

20

8

12

1433-1452

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

43

Mały gończy gaskoński

1

1

0

958

Ryk Jan (PL)

7

44

Mops

9

5

4

1453-1461

Haranen Juta (EST)

16

45

Nederlandse Schapendoes

1

0

1

41

Zamoyski Andrzej (PL)

3

46

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

2

0

2

1252-1253

Witkowska Dorota (PL)

10

47

Ogar polski

20

10

10

959-978

Salamon Leszek (PL)

6

48

Owczarek australijski (typ amerykański)

18

6

12

42-59

Zamoyski Andrzej (PL)

3

49

Owczarek belgijski - Groenendael

2

1

1

60-61

Zamoyski Andrzej (PL)

3

50

Owczarek belgijski - Malinois

3

1

2

62-64

Zamoyski Andrzej (PL)

3

51

Owczarek belgijski - Tervueren

4

2

2

65-68

Zamoyski Andrzej (PL)

3

52

Owczarek francuski Beauceron

1

1

0

69

Zamoyski Andrzej (PL)

3

53

Owczarek francuski Briard

12

5

7

70-81

Zamoyski Andrzej (PL)

3

54

Owczarek niemiecki długowłosy

23

8

15

82-104

Havelka Tibor (SK)

18

55

Owczarek niemiecki krótkowłosy

42

14

28

105-146

Havelka Tibor (SK)

18

56

Owczarek pikardyjski

1

0

1

147

Zamoyski Andrzej (PL)

3

57

Owczarek staroangielski Bobtail

1

1

0

148

Zamoyski Andrzej (PL)

3

58

Owczarek szetlandzki

23

10

13

149-171

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

59

Owczarek szkocki długowłosy

23

7

16

172-194

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

60

Polski Owczarek Podhalański

30

15

15

195-224

Opara Janusz (PL)

2

61

Polski Spaniel Myśliwski

2

1

1

1600-1601

Witkowska Dorota (PL)

10

62

Polski owczarek nizinny

12

5

7

225-236

Opara Janusz (PL)

2

63

Posokowiec bawarski

13

7

6

979-991

Ryk Jan (PL)

7

64

Posokowiec hanowerski

2

1

1

992-993

Ryk Jan (PL)

7

65

Pudel Toy

3

1

2

1462-1464

Opara Krystyna (PL)

13

66

Pudel duży biały/czarny/brązowy

5

3

2

1465-1469

Opara Krystyna (PL)

13

67

Pudel duży srebrny/morelowy

3

1

2

1470-1472

Opara Krystyna (PL)

13

68

Pudel miniaturowy biały/czarny/brązowy

4

1

3

1473-1476

Opara Krystyna (PL)

13

69

Pudel miniaturowy srebrny/morelowy

4

1

3

1477-1480

Opara Krystyna (PL)

13

70

Pudel średni biały/czarny/brązowy

3

1

2

1481-1483

Opara Krystyna (PL)

13

71

Pudel średni srebrny/apricot/czerwony

2

0

2

1484-1485

Opara Krystyna (PL)

13

72

Płochacz niemiecki

4

2

2

1254-1257

Witkowska Dorota (PL)

10

73

Rhodesian Ridgeback

10

4

6

994-1003

Ryk Jan (PL)

7

74

Rosyjski Toy Długowłosy

3

2

1

1486-1488

Świętoń Magdalena (PL)

12

75

Rosyjski Toy Krótkowłosy

2

1

1

1489-1490

Świętoń Magdalena (PL)

12

76

Schipperke

1

1

0

237

Zamoyski Andrzej (PL)

3

77

Shih Tzu

27

11

16

1491-1517

Świętoń Magdalena (PL)

12

78

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

20

11

9

1518-1537

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

79

Spaniel tybetański

1

1

0

1538

Świętoń Magdalena (PL)

12

80

Springer spaniel angielski

6

5

1

1258-1263

Witkowska Dorota (PL)

10

81

Springer spaniel walijski

1

1

0

1264

Witkowska Dorota (PL)

10

82

Sussex Spaniel

1

1

0

1265

Witkowska Dorota (PL)

10

83

Szorstkowłosy gończy gaskoński

3

1

2

1004-1006

Ryk Jan (PL)

7

84

Terier tybetański

1

1

0

1539

Świętoń Magdalena (PL)

12

85

Welsh Corgi Cardigan

6

2

4

238-243

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

86

Welsh Corgi Pembroke

3

0

3

244-246

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

87

Whippet

24

8

16

1570-1593

Engh Espen (NO)

4

88

Wilczarz irlandzki

6

4

2

1594-1599

Engh Espen (NO)

4

 

Razem:

825

345

480

 

 

Wykaz zgłoszonych ras/List of proposed breeds and – Sobota/Saturday dla wystawców XI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych - 11th International Dog Show (CACIB)

Lp.

Rasa / Breed

Ilość
Amount

Psy Dogs

Suki Bitches

Nr kat

Catalogue No.

Sędzia / Judges

Ring

1

Airedale Terrier

11

4

7

566-576

Zasada Maria (PL)

14

2

Akita

7

5

2

764-770

Krasowska-Salamon Izabella (PL)

12

3

Akita amerykańska

9

4

5

771-779

Krasowska-Salamon Izabella (PL)

12

4

Alaskan Malamute

3

1

2

780-782

Krasowska-Salamon Izabella (PL)

12

5

American Staffordshire Terrier

17

6

11

577-593

Świętoń Magdalena (PL)

5

6

Basenji

6

2

4

783-788

Engh Espen (NO)

6

7

Bernardyn długowłosy

2

1

1

247-248

Havelka Tibor (SK)

3

8

Bernardyn krótkowłosy

2

1

1

249-250

Havelka Tibor (SK)

3

9

Berneński pies pasterski

47

13

34

251-297

Zamoyski Andrzej (PL)

4

10

Bokser pręgowany

7

3

4

298-304

Haranen Juta (EST)

1

11

Bokser żółty

6

1

5

305-310

Haranen Juta (EST)

1

12

Border Terrier

1

0

1

594

Zasada Maria (PL)

14

13

Buldog angielski

19

7

12

311-329

Opara Janusz (PL)

2

14

Bullmastiff

4

1

3

330-333

Opara Janusz (PL)

2

15

Bulterier

15

4

11

595-609

Świętoń Magdalena (PL)

5

16

Bulterier miniaturowy

8

2

6

610-617

Świętoń Magdalena (PL)

5

17

Cairn Terrier

2

1

1

618-619

Zasada Maria (PL)

14

18

Cane Corso Italiano

18

8

10

334-351

Haranen Juta (EST)

1

19

Chow Chow (czarne/niebieskie)

3

1

2

789-791

Engh Espen (NO)

6

20

Chow Chow (rudy/kremowy/cynamonowy/biały)

5

1

4

792-796

Engh Espen (NO)

6

21

Cirneco dell`Etna

1

1

0

797

Engh Espen (NO)

6

22

Czarny terier rosyjski

17

8

9

352-368

Liljekvist-Borg Eva (SE)

7

23

Doberman

18

6

12

369-386

Haranen Juta (EST)

1

24

Dog argentyński

11

4

7

387-397

Haranen Juta (EST)

1

25

Dog kanaryjski

1

0

1

398

Opara Janusz (PL)

2

26

Dog niemiecki błękitny

4

2

2

399-402

Opara Janusz (PL)

2

27

Dog niemiecki czarny/arlekin

3

0

3

403-405

Opara Janusz (PL)

2

28

Dog niemiecki żółty/pręgowany

6

3

3

406-411

Opara Janusz (PL)

2

29

Dog z Majorki

3

0

3

412-414

Opara Janusz (PL)

2

30

Dogue de Bordeaux

3

0

3

415-417

Haranen Juta (EST)

1

31

Duży szwajcarski pies pasterski

4

2

2

418-421

Zamoyski Andrzej (PL)

4

32

Elkhund szary

1

1

0

798

Engh Espen (NO)

6

33

Eurasier

1

0

1

799

Engh Espen (NO)

6

34

Fila Brasileiro

1

1

0

422

Opara Janusz (PL)

2

35

Foksterier szorstkowłosy

2

1

1

620-621

Zasada Maria (PL)

14

36

Hovawart

7

4

3

423-429

Zamoyski Andrzej (PL)

4

37

Irish Soft Coated Wheaten Terrier

1

0

1

622

Zasada Maria (PL)

14

38

Jack Russell Terrier

27

10

17

623-649

Zasada Maria (PL)

14

39

Jamnik długowłosy miniaturowy

2

1

1

733-734

Mania Andrzej (PL)

13

40

Jamnik długowłosy standardowy

5

3

2

735-739

Mania Andrzej (PL)

13

41

Jamnik krótkowłosy króliczy

2

1

1

740-741

Mania Andrzej (PL)

13

42

Jamnik krótkowłosy miniaturowy

3

1

2

742-744

Mania Andrzej (PL)

13

43

Jamnik krótkowłosy standardowy

2

1

1

745-746

Mania Andrzej (PL)

13

44

Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

6

3

3

747-752

Mania Andrzej (PL)

13

45

Jamnik szorstkowłosy standardowy

11

3

8

753-763

Mania Andrzej (PL)

13

46

Karelski pies na niedźwiedzie

4

1

3

800-803

Engh Espen (NO)

6

47

Kerry Blue Terrier

3

1

2

650-652

Zasada Maria (PL)

14

48

Korea Jindo Dog

1

1

0

804

Engh Espen (NO)

6

49

Landseer (typ kontynentalno-europejski)

1

0

1

430

Havelka Tibor (SK)

3

50

Leonberger

9

1

8

431-439

Havelka Tibor (SK)

3

51

Mastif angielski

6

2

4

440-445

Havelka Tibor (SK)

3

52

Mastif hiszpański

1

1

0

446

Havelka Tibor (SK)

3

53

Mastif tybetański

20

7

13

447-466

Havelka Tibor (SK)

3

54

Mały Munsterlander

2

0

2

1007-1008

Opara Krystyna (PL)

10

55

Nagi pies peruwiański duży

1

1

0

805

Engh Espen (NO)

6

56

Niemiecki terier myśliwski

2

1

1

653-654

Zasada Maria (PL)

14

57

Nowofundland

11

3

8

467-477

Havelka Tibor (SK)

3

58

Owczarek kaukaski

4

1

3

478-481

Zamoyski Andrzej (PL)

4

59

Owczarek środkowoazjatycki

9

4

5

482-490

Zamoyski Andrzej (PL)

4

60

Parson Russell Terrier

1

1

0

655

Zasada Maria (PL)

14

61

Pinczer miniaturowy

5

3

2

491-495

Haranen Juta (EST)

1

62

Pointer

6

0

6

1009-1014

Mackay Colin (UK)

8

63

Rottweiler

17

9

8

496-512

Haranen Juta (EST)

1

64

Samoyed

16

7

9

806-821

Engh Espen (NO)

6

65

Sealyham Terrier

1

1

0

656

Zasada Maria (PL)

14

66

Seter angielski

15

7

8

1015-1029

Blomme Ronny (BE)

9

67

Seter irlandzki

29

16

13

1030-1058

Mugford Jane (UK)

11

68

Seter irlandzki czerwono-biały

2

1

1

1059-1060

Mackay Colin (UK)

8

69

Seter szkocki (Gordon)

28

12

16

1061-1088

Mackay Colin (UK)

8

70

Shar Pei

5

4

1

513-517

Opara Janusz (PL)

2

71

Shiba

9

3

6

822-830

Engh Espen (NO)

6

72

Shikoku

1

1

0

831

Engh Espen (NO)

6

73

Siberian Husky

14

5

9

832-845

Krasowska-Salamon Izabella (PL)

12

74

Staffordshire Bull Terrier

24

6

18

657-680

Świętoń Magdalena (PL)

5

75

Suomenlapinkoira

2

1

1

846-847

Engh Espen (NO)

6

76

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

5

4

1

518-522

Liljekvist-Borg Eva (SE)

7

77

Sznaucer miniaturowy czarny

14

4

10

523-536

Liljekvist-Borg Eva (SE)

7

78

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

2

1

1

537-538

Liljekvist-Borg Eva (SE)

7

79

Sznaucer olbrzym czarny

11

6

5

539-549

Liljekvist-Borg Eva (SE)

7

80

Sznaucer średni czarny

3

1

2

550-552

Liljekvist-Borg Eva (SE)

7

81

Sznaucer średni pieprz i sól

9

4

5

553-561

Liljekvist-Borg Eva (SE)

7

82

Szpic japoński

2

0

2

848-849

Engh Espen (NO)

6

83

Szpic miniaturowy

30

17

13

850-879

Engh Espen (NO)

6

84

Szpic wilczy

2

0

2

880-881

Engh Espen (NO)

6

85

Szpic średni biały

2

1

1

882-883

Engh Espen (NO)

6

86

Terier szkocki

6

2

4

681-686

Zasada Maria (PL)

14

87

Terier walijski

5

1

4

687-691

Zasada Maria (PL)

14

88

Thai Ridgeback Dog

3

1

2

884-886

Engh Espen (NO)

6

89

Tornjak

1

0

1

562

Havelka Tibor (SK)

3

90

Tosa

3

2

1

563-565

Opara Janusz (PL)

2

91

West Highland White Terrier

21

9

12

692-712

Zasada Maria (PL)

14

92

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

13

5

8

1089-1101

Opara Krystyna (PL)

10

93

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

3

1

2

1102-1104

Opara Krystyna (PL)

10

94

Wyżeł weimarski krótkowłosy

13

5

8

1105-1117

Blomme Ronny (BE)

9

95

Wyżeł włoski krótkowłosy

4

1

3

1118-1121

Opara Krystyna (PL)

10

96

Wyżeł włoski szorstkowłosy

3

1

2

1122-1124

Opara Krystyna (PL)

10

97

Wyżeł węgierski krótkowłosy

8

6

2

1125-1132

Opara Krystyna (PL)

10

98

Wyżeł węgierski szorstkowłosy

1

0

1

1133

Opara Krystyna (PL)

10

99

Yorkshire Terrier

20

7

13

713-732

Świętoń Magdalena (PL)

5

100

Łajka jakucka

3

1

2

1602-1604

Opara Krystyna (PL)

10

101

Łajka zachodniosyberyjska

9

3

6

887-895

Engh Espen (NO)

6

 

Razem:

779

306

473

 

Wykaz wystawców

Lp

Wystawca

Nr kat

Ring

 

B

 

1

Baran Danuta,Polska

31

1

D

 

2

Dyrda Tomasz,Polska

10

1

G

 

3

Goralewska Natalia,Polska

3

1

4

Grąziowska-Maciela Agnieszka,Polska

21, 34

1

5

Grunt Anna,Polska

1

1

H

 

6

Halik Magdalena,Polska

4

1

J

 

7

Jarzyńska Anna,Polska

18

1

8

Juszkiawiczus-Badin Joanna,Polska

7, 26

1

K

 

9

Król Łukasz,Polska

12

1

10

Krupa Mariusz,Polska

9, 24, 28

1

11

Kuśnierz Marek I Anna,Polska

5, 23

1

M

 

12

Mazurowska Violetta,Polska

15

1

13

Muda Patryk,Polska

20

1

O

 

14

Opyd Jerzy,Polska

25

1

P

 

15

Palak Krzysztof,Polska

11, 16

1

16

Piszcz Małgorzata,Polska

22

1

17

Polak Elzbieta,Polska

19

1

R

 

18

Rucińska-Windyga Beata,Polska

6

1

19

Ryk-Pychyńska Grażyna,Polska

29

1

S

 

20

Sakławska-Badziukiewicz Katarzyna,Polska

8, 14, 30, 33

1

21

Szeremeta Maciej,Polska

27

1

22

Szymczak Marzena,Polska

13

1

W

 

23

Walentynowicz Anna,Polska

35

1

Z

 

24

Zawadewicz Magdalaena,Polska

2, 32

1

25

Zięba Leszek,Polska

17

1

           

 

Klubowa Wystawa Ogarów Polskich

 

Sędziowie wystawy

Dorota Witkowska

 

WYKAZ ZGŁOSZONYCH RAS Klubowa Wystawa Ogarów Polskich

Lp

Rasa

Ilość

Psy

Suki

Nr kat

Sędzia

Ring

1

Ogar polski

35

17

18

1-35

Witkowska Dorota

1

 

PLAN SĘDZIOWANIA
Klubowa Wystawa Ogarów Polskich

RING nr 1                    Sędzia - Witkowska Dorota

Ogar polski

                 Psy - Dogs

 

Klasa młodzieży - Junior Class

3

1 - 3

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class

3

4 - 6

 

Klasa otwarta - Open Class

3

7 - 9

 

Klasa użytkowa - Working Class

5

10 - 14

 

Klasa championów - Champion Class

3

15 - 17

                 Suki - Bitches

 

Klasa młodzieży - Junior Class

4

18 - 21

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class

2

22 - 23

 

Klasa otwarta - Open Class

3

24 - 26

 

Klasa użytkowa - Working Class

3

27 - 29

 

Klasa championów - Champion Class

4

30 - 33

 

Klasa weteranów - Veteran Class

2

34 - 35

                                                                              Razem:  35

 

 

 

 

IX Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich

Sędzia: Sebastian Handy (PL) – psy długowłose

Sędzia: Jacek Pazdan (PL) – psy krótkowłose

Sędzia: Andrzej Kotulski (PL) – suki długowłose i krótkowłose

 

Nagrody:

Fundator pucharów dla owczarków niemieckich

Hodowla „KIERKIS-HOF” – Jacek Pazdan – Strażów

 

Firma  HAPPY DOG - Karma

 

Firma GREEN RES SP. Z.O.O., ul. K.K. Baczyńskiego 6,
35-210 Rzeszów -
nagrody


PLAN SĘDZIOWANIA
IX Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich

 

Klasa/Class       -       Ilość/Amount       -      Nr kat./Catalogue No.
    
RING nr 18 A  Sędzia - Pazdan Jacek (PL)
Owczarek niemiecki krótkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    2    23 - 24
Klasa młodzieży - Junior Class    2    25 - 26
Klasa juniorów - Older Junior Class    2    27 - 28
Klasa otwarta - Open Class    2    29 - 30
Klasa użytkowa - Working Class    4    31 - 34
Klasa championów - Champion Class    1    35 - 35
Razem:                13


RING nr 18 B   Sędzia - Kotulski Andrzej (PL)
Owczarek niemiecki krótkowłosy
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    2    36 - 37
Klasa szczeniąt - Puppy Class    3    38 - 40
Klasa młodzików - Younger Junior Class    2    41 - 42
Klasa młodzieży - Junior Class    10    43 - 52
Klasa otwarta - Open Class    7    53 - 59
Klasa użytkowa - Working Class    1    60 - 60
Klasa championów - Champion Class    1    61 - 61
Owczarek niemiecki długowłosy
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    10 - 10
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    11 - 12
Klasa młodzieży - Junior Class    5    13 - 17
Klasa juniorów - Older Junior Class    4    18 - 21
Klasa użytkowa - Working Class    1    22 - 22
Razem:                39


RING nr 18 C  Sędzia - Handy Sebastian (PL)
Owczarek niemiecki długowłosy
              Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1 - 1
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    2 - 3
Klasa młodzików - Younger Junior Class    1    4 - 4
Klasa juniorów - Older Junior Class    3    5 - 7
Klasa użytkowa - Working Class    2    8 - 9
                Razem:  9


WYKAZ ZGŁOSZONYCH RAS
IX Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich  

Lp

Rasa

Ilość

Psy

Suki

Nr kat

Sędzia

Ring

1

Owczarek niemiecki długowłosy

22

9

13

1-22

Handy Sebastian, Kotulski Andrzej (PL)

20, 19

2

Owczarek niemiecki krótkowłosy

39

13

26

23-61

Pazdan Jacek, Kotulski Andrzej (PL)

18, 19

 

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych / 11th INTERNATIONAL DOG SHOW

 


Plan sędziowania XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych/ Judging plan 11th INTERNATIONAL DOG SHOW

Niedziela / Sunday

Klasa/Class       -       Ilość/Amount       -      Nr kat./Catalogue No.

RING 1             Sędzia/Judge - Tyburczyk Andrzej
Biały owczarek szwajcarski/White Swiss Shepherd Dog
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    2
Klasa otwarta - Open Class    1    3
Klasa championów - Champion Class    1    4
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    5 - 7
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    8
Klasa otwarta - Open Class    5    9 - 13
Klasa championów - Champion Class    1    14
Ceskoslovensky Vlcak/Czechoslovakian Wolfdog
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    38 - 39
      Suki - Bitches
Klasa championów - Champion Class    1    40
 Owczarek szetlandzki/Shetland Sheepdog
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    149
Klasa młodzieży - Junior Class    3    150 - 152
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    153 - 155
Klasa otwarta - Open Class    1    156
Klasa championów - Champion Class    2    157 - 158
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    159 - 160
Klasa pośrednia - Intermediate Class    5    161 - 165
Klasa otwarta - Open Class    3    166 - 168
Klasa championów - Champion Class    2    169 - 170
Klasa weteranów - Veteran Class    1    171
 Owczarek szkocki długowłosy/Collie Rough
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    172 - 173
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    174
Klasa otwarta - Open Class    2    175 - 176
Klasa championów - Champion Class    1    177
Klasa weteranów - Veteran Class    1    178
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    179 - 180
Klasa młodzieży - Junior Class    2    181 - 182
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    183 - 185
Klasa otwarta - Open Class    5    186 - 190
Klasa championów - Champion Class    3    191 - 193
Klasa weteranów - Veteran Class    1    194
 Welsh Corgi Cardigan/Welsh Corgi Cardigan
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    238
Klasa championów - Champion Class    1    239
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    240
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    241
Klasa otwarta - Open Class    1    242
Klasa championów - Champion Class    1    243
 Welsh Corgi Pembroke/Welsh Corgi Pembroke
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    244 - 245
Klasa otwarta - Open Class    1    246
                                                 Razem Ogółem/Total:  71


RING 2             Sędzia/Judge - Opara Janusz (pl)
 Border Collie/Border Collie
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    15
Klasa młodzieży - Junior Class    4    16 - 19
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    20 - 21
Klasa otwarta - Open Class    3    22 - 24
Klasa championów - Champion Class    2    25 - 26
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    5    27 - 31
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    32 - 34
Klasa otwarta - Open Class    2    35 - 36
Klasa użytkowa - Working Class    1    37
 Polski owczarek nizinny/Polish Lowland Sheepdog
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    225
Klasa otwarta - Open Class    2    226 - 227
Klasa championów - Champion Class    2    228 - 229
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    230
Klasa młodzieży - Junior Class    1    231
Klasa otwarta - Open Class    1    232
Klasa championów - Champion Class    3    233 - 235
Klasa weteranów - Veteran Class    1    236
 Polski Owczarek Podhalański/Polski Owczarek Podhalański
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    195
Klasa młodzieży - Junior Class    4    196 - 199
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    200
Klasa otwarta - Open Class    5    201 - 205
Klasa championów - Champion Class    4    206 - 209
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    210
Klasa młodzieży - Junior Class    7    211 - 217
Klasa pośrednia - Intermediate Class    4    218 - 221
Klasa otwarta - Open Class    2    222 - 223
Klasa championów - Champion Class    1    224
                                                 Razem Ogółem/Total:  65


RING 3             Sędzia/Judge - Zamoyski Andrzej (pl)
 Australian Cattle Dog/Australian Cattle Dog
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    1
 Nederlandse Schapendoes/Dutch Schapendoes
      Suki - Bitches
Klasa weteranów - Veteran Class    1    41
 Owczarek belgijski - Groenendael/Belgian Shepherd Dog - Groenendael
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    60
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    61
 Owczarek belgijski - Malinois/Belgian Shepherd Dog - Malinois
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    62
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    63
Klasa użytkowa - Working Class    1    64
 Owczarek belgijski - Tervueren/Belgian Shepherd Dog - Tervueren
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    65
Klasa championów - Champion Class    1    66
      Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    67
Klasa championów - Champion Class    1    68
 Owczarek francuski Beauceron/Berger de Beauce
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    69
 Owczarek francuski Briard/Briard
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    70 - 71
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    72
Klasa otwarta - Open Class    1    73
Klasa championów - Champion Class    1    74
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    75
Klasa młodzieży - Junior Class    2    76 - 77
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    78
Klasa championów - Champion Class    1    79
Klasa weteranów - Veteran Class    2    80 - 81
 Owczarek pikardyjski/Picardy Sheepdog
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    147
 Owczarek staroangielski Bobtail/Old English Sheepdog (Bobtail)
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    148
 Schipperke/Schipperke
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    237
 Owczarek australijski (typ amerykański)/Australian Shepherd
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    42
Klasa młodzieży - Junior Class    1    43
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    44
Klasa otwarta - Open Class    2    45 - 46
Klasa championów - Champion Class    1    47
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    48
Klasa pośrednia - Intermediate Class    5    49 - 53
Klasa otwarta - Open Class    3    54 - 56
Klasa championów - Champion Class    3    57 - 59
                                                 Razem Ogółem/Total:  45


RING 4             Sędzia/Judge - Engh Espen
 Charcik włoski/Italian Greyhound
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1540
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1541
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1542
Klasa otwarta - Open Class    1    1543
Klasa championów - Champion Class    1    1544
 Chart afgański/Afghan Hound
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    2    1545 - 1546
Klasa championów - Champion Class    1    1547
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1548 - 1549
Klasa championów - Champion Class    1    1550
 Chart perski/Saluki
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1551
Klasa otwarta - Open Class    1    1552
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1553
Klasa otwarta - Open Class    1    1554
 Chart polski/Polish Greyhound
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1555
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1556
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1557
Klasa championów - Champion Class    2    1558 - 1559
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1560
Klasa młodzieży - Junior Class    3    1561 - 1563
 Chart rosyjski - Borzoj/Russian Hunting Sighthound
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    2    1564 - 1565
Klasa championów - Champion Class    1    1566
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1567
Klasa otwarta - Open Class    2    1568 - 1569
 Whippet/Whippet
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    2    1570 - 1571
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1572
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1573 - 1574
Klasa otwarta - Open Class    1    1575
Klasa championów - Champion Class    1    1576
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1577
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1578
Klasa młodzieży - Junior Class    7    1579 - 1585
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1586 - 1587
Klasa otwarta - Open Class    4    1588 - 1591
Klasa championów - Champion Class    2    1592 - 1593
 Wilczarz irlandzki/Irish Wolfhound
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1594
Klasa otwarta - Open Class    2    1595 - 1596
Klasa championów - Champion Class    1    1597
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1598
Klasa otwarta - Open Class    1    1599
                                                 Razem Ogółem/Total:  60


RING 6             Sędzia/Judge - Salamon Leszek
 Beagle/Beagle
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    903 - 904
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    905
Klasa otwarta - Open Class    1    906
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    907 - 909
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    910 - 911
Klasa otwarta - Open Class    4    912 - 915
Klasa championów - Champion Class    1    916
 Gończy polski/Polish Hunting Dog
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    924 - 925
Klasa młodzieży - Junior Class    3    926 - 928
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    929 - 931
Klasa otwarta - Open Class    8    932 - 939
Klasa użytkowa - Working Class    1    940
Klasa championów - Champion Class    2    941 - 942
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    943 - 945
Klasa otwarta - Open Class    4    946 - 949
Klasa użytkowa - Working Class    3    950 - 952
Klasa championów - Champion Class    4    953 - 956
 Gończy słowacki/Slovakian Hound
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    957
 Ogar polski/Polish Hound
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    959
Klasa pośrednia - Intermediate Class    4    960 - 963
Klasa otwarta - Open Class    3    964 - 966
Klasa championów - Champion Class    2    967 - 968
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    969 - 971
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    972
Klasa otwarta - Open Class    3    973 - 975
Klasa użytkowa - Working Class    2    976 - 977
Klasa championów - Champion Class    1    978
                                                 Razem Ogółem/Total:  68


RING 7             Sędzia/Judge - Ryk Jan (pl)
 Alpejski gończy krótkonożny/Alpine Dachsbracke
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    896
Klasa otwarta - Open Class    1    897
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    898
Klasa otwarta - Open Class    1    899
 Basset Hound/Basset Hound
      Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    2    900 - 901
Klasa użytkowa - Working Class    1    902
 Bloodhound/Bloodhound
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    917
 Dalmatyńczyk/Dalmatian
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    918
Klasa otwarta - Open Class    1    919
Klasa championów - Champion Class    1    920
      Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    921
Klasa championów - Champion Class    1    922
Klasa weteranów - Veteran Class    1    923
 Mały gończy gaskoński/Small Blue Gascony Hound
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    958
 Posokowiec bawarski/Bavarian Mountain Scenthound
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    3    979 - 981
Klasa otwarta - Open Class    2    982 - 983
Klasa użytkowa - Working Class    1    984
Klasa championów - Champion Class    1    985
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    986 - 988
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    989
Klasa użytkowa - Working Class    1    990
Klasa championów - Champion Class    1    991
 Posokowiec hanowerski/Hanoverian Scenthound
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    992
      Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    993
 Rhodesian Ridgeback/Rhodesian Ridgeback
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    994
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    995
Klasa otwarta - Open Class    1    996
Klasa championów - Champion Class    1    997
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    998
Klasa młodzieży - Junior Class    1    999
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1000 - 1001
Klasa otwarta - Open Class    1    1002
Klasa championów - Champion Class    1    1003
 Szorstkowłosy gończy gaskoński/Blue Gascony Griffon
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1004
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1005
Klasa otwarta - Open Class    1    1006
                                                 Razem Ogółem/Total:  43


RING 8             Sędzia/Judge - Szydłowicz-Polańczyk Bogusława
 Golden Retriever/Golden Retriever
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1167
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1168
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    1169 - 1171
Klasa otwarta - Open Class    6    1172 - 1177
Klasa użytkowa - Working Class    1    1178
Klasa championów - Champion Class    3    1179 - 1181
Klasa weteranów - Veteran Class    2    1182 - 1183
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1184
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    1185 - 1186
Klasa młodzieży - Junior Class    6    1187 - 1192
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1193 - 1194
Klasa otwarta - Open Class    11    1195 - 1205
                                                 Razem Ogółem/Total:  39


RING 9             Sędzia/Judge - Mackay Colin
 Labrador Retriever/Labrador Retriever
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    3    1208 - 1210
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    1211 - 1213
Klasa otwarta - Open Class    3    1214 - 1216
Klasa użytkowa - Working Class    1    1217
Klasa championów - Champion Class    1    1218
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1219
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1220
Klasa młodzieży - Junior Class    13    1221 - 1233
Klasa pośrednia - Intermediate Class    4    1234 - 1237
Klasa otwarta - Open Class    4    1238 - 1241
Klasa championów - Champion Class    3    1242 - 1244
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1245
                                                 Razem Ogółem/Total:  38


RING 10             Sędzia/Judge - Witkowska Dorota
 Clumber Spaniel/Clumber Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1134
Klasa championów - Champion Class    2    1135 - 1136
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1137
 Cocker spaniel amerykański/American Cocker Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    2    1138 - 1139
Klasa championów - Champion Class    1    1140
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1141
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1142
Klasa otwarta - Open Class    1    1143
Klasa championów - Champion Class    1    1144
 Cocker spaniel angielski/English Cocker Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1145
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1146
Klasa championów - Champion Class    1    1147
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    1148 - 1149
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1150 - 1151
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    1152 - 1154
Klasa otwarta - Open Class    2    1155 - 1156
 Curly Coated Retriever/Curly Coated Retriever
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1157
Klasa championów - Champion Class    1    1158
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1159
Klasa championów - Champion Class    1    1160
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1161
 Field Spaniel/Field Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1162
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1163
 Flat Coated Retriever/Flat Coated Retriever
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1164
Klasa championów - Champion Class    1    1165
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1166
 Hiszpański pies dowodny/Spanish Water Dog
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1206
 Irlandzki spaniel dowodny/Irish Water Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1207
 Lagotto romagnolo/Romagna Water Dog
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1246
Klasa otwarta - Open Class    1    1247
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1248
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1249
Klasa otwarta - Open Class    2    1250 - 1251
 Nova Scotia Duck Tolling Retriever/Nova Scotia Duck Tolling Retriever
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1252
Klasa użytkowa - Working Class    1    1253
 Płochacz niemiecki/German Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    2    1254 - 1255
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1256 - 1257
 Springer spaniel angielski/English Springer Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    3    1258 - 1260
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1261
Klasa otwarta - Open Class    1    1262
      Suki - Bitches
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1263
 Springer spaniel walijski/Welsh Springer Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1264
 Sussex Spaniel/Sussex Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1265
 Polski Spaniel Myśliwski/Polish hunting spaniel
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1600
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1601
                                                 Razem Ogółem/Total:  57


RING 11             Sędzia/Judge - Liljekvist-Borg Eva
 Chihuahua długowłosy/Chihuahua - Long-haired
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1370 - 1371
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1372
Klasa otwarta - Open Class    1    1373
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1374
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1375
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1376 - 1377
Klasa otwarta - Open Class    1    1378
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1379
 Chihuahua krótkowłosy/Chihuahua - Smooth-haired
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1380
Klasa otwarta - Open Class    1    1381
Klasa championów - Champion Class    3    1382 - 1384
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1385
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1386
Klasa młodzieży - Junior Class    5    1387 - 1391
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1392 - 1393
Klasa otwarta - Open Class    5    1394 - 1398
Klasa championów - Champion Class    1    1399
 Maltańczyk/Maltese
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1433
Klasa młodzieży - Junior Class    3    1434 - 1436
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1437 - 1438
Klasa otwarta - Open Class    1    1439
Klasa championów - Champion Class    1    1440
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    5    1441 - 1445
Klasa pośrednia - Intermediate Class    4    1446 - 1449
Klasa otwarta - Open Class    3    1450 - 1452
 Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon/Continental Toy Spaniel - Papillon
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1518
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    1519 - 1520
Klasa młodzieży - Junior Class    3    1521 - 1523
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1524
Klasa otwarta - Open Class    3    1525 - 1527
Klasa championów - Champion Class    1    1528
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    4    1529 - 1532
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1533
Klasa otwarta - Open Class    2    1534 - 1535
Klasa championów - Champion Class    2    1536 - 1537
                                                 Razem Ogółem/Total:  70


RING 12             Sędzia/Judge - Świętoń Magdalena (pl)
 Bichon frise/Bichon Frise
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1266 - 1267
Klasa otwarta - Open Class    1    1268
Klasa championów - Champion Class    3    1269 - 1271
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1272
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1273
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1274
Klasa otwarta - Open Class    2    1275 - 1276
 Brabantczyk/Petit Brabancon
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1291
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1292
Klasa otwarta - Open Class    1    1293
 Coton de Tulear/Coton de Tulear
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1412
 Gryfonik brukselski/Griffon Bruxellois
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1413
      Suki - Bitches
Klasa championów - Champion Class    1    1414
 Hawańczyk/Havanese
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1415
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1416
Klasa championów - Champion Class    2    1417 - 1418
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1419
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1420
Klasa otwarta - Open Class    3    1421 - 1423
 Lhasa Apso/Lhasa Apso
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1426
Klasa championów - Champion Class    2    1427 - 1428
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1429
Klasa otwarta - Open Class    1    1430
Klasa championów - Champion Class    1    1431
 Lwi piesek/Little Lion Dog
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1432
 Rosyjski Toy Długowłosy/Russian Toy Long-haired
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1486
Klasa otwarta - Open Class    1    1487
      Suki - Bitches
Klasa championów - Champion Class    1    1488
 Rosyjski Toy Krótkowłosy/Russian Toy Smooth-haired
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    1489
      Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    1490
 Shih Tzu/Shih Tzu
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    3    1491 - 1493
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1494 - 1495
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1496
Klasa otwarta - Open Class    3    1497 - 1499
Klasa championów - Champion Class    2    1500 - 1501
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1502
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    1503 - 1504
Klasa młodzieży - Junior Class    5    1505 - 1509
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    1510 - 1512
Klasa otwarta - Open Class    3    1513 - 1515
Klasa championów - Champion Class    1    1516
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1517
 Spaniel tybetański/Tibetan Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    1538
 Terier tybetański/Tibetan Terrier
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1539
                                                 Razem Ogółem/Total:  67


RING 13             Sędzia/Judge - Opara Krystyna (pl)
 Cavalier King Charles Spaniel/Cavalier King Charles Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1349 - 1350
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    1351 - 1352
Klasa otwarta - Open Class    3    1353 - 1355
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    1356 - 1357
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1358 - 1359
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    1360 - 1362
Klasa otwarta - Open Class    5    1363 - 1367
Klasa championów - Champion Class    2    1368 - 1369
 Chiński grzywacz/Chinese Crested Dog
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1400
Klasa otwarta - Open Class    2    1401 - 1402
Klasa championów - Champion Class    1    1403
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1404
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1405
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1406
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1407
Klasa otwarta - Open Class    2    1408 - 1409
Klasa championów - Champion Class    2    1410 - 1411
 King Charles Spaniel/King Charles Spaniel
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1424
      Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    1425
 Pudel duży biały/czarny/brązowy/Standard Poodle (White/Black/Brown)
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1465 - 1466
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1467
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1468
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1469
 Pudel duży srebrny/morelowy/Standard Poodle (Grey/Apricot/Red fawn)
      Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1470
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1471
Klasa championów - Champion Class    1    1472
 Pudel miniaturowy biały/czarny/brązowy/Miniature Poodle (White/Black/Brown)
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1473
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1474 - 1475
Klasa championów - Champion Class    1    1476
 Pudel miniaturowy srebrny/morelowy/Miniature Poodle (Grey/Apricot/Red fawn)
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1477
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1478 - 1479
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1480
 Pudel średni biały/czarny/brązowy/Medium size Poodle  (White/Black/Brown)
      Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    1481
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1482
Klasa championów - Champion Class    1    1483
 Pudel średni srebrny/apricot/czerwony/Medium size Poodle (Grey/Apricot/Red fawn)
      Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1484
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1485
 Pudel Toy/Toy Poodle
      Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1462
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1463
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1464
                                                 Razem Ogółem/Total:  59

RING 16             Sędzia/Judge - Haranen Juta
 Boston Terrier/Boston Terrier
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1277
Klasa otwarta - Open Class    1    1278
Klasa weteranów - Veteran Class    1    1279
      Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    1280
Klasa młodzieży - Junior Class    4    1281 - 1284
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1285
Klasa otwarta - Open Class    2    1286 - 1287
Klasa championów - Champion Class    3    1288 - 1290
 Buldog francuski/French Bulldog
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    3    1294 - 1296
Klasa młodzieży - Junior Class    9    1297 - 1305
Klasa pośrednia - Intermediate Class    5    1306 - 1310
Klasa otwarta - Open Class    7    1311 - 1317
Klasa championów - Champion Class    1    1318
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    3    1319 - 1321
Klasa młodzieży - Junior Class    8    1322 - 1329
Klasa pośrednia - Intermediate Class    10    1330 - 1339
Klasa otwarta - Open Class    7    1340 - 1346
Klasa championów - Champion Class    2    1347 - 1348
Mops/Pug
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    1453
Klasa młodzieży - Junior Class    2    1454 - 1455
Klasa otwarta - Open Class    1    1456
Klasa championów - Champion Class    1    1457
      Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    1458
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1459
Klasa otwarta - Open Class    1    1460
Klasa championów - Champion Class    1    1461
                                                 Razem Ogółem/Total:  78


RING 18             Sędzia/Judge - Hul'o Milan
Owczarek niemiecki długowłosy/German Shepherd Dog - long and harsh outer coat
      Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    82
Klasa młodzieży - Junior Class    2    83 - 84
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    85 - 86
Klasa otwarta - Open Class    2    87 - 88
Klasa championów - Champion Class    1    89
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    90 - 91
Klasa młodzieży - Junior Class    3    92 - 94
Klasa pośrednia - Intermediate Class    7    95 - 101
Klasa otwarta - Open Class    2    102 - 103
Klasa użytkowa - Working Class    1    104
Owczarek niemiecki krótkowłosy/German Shepherd Dog - double coat
      Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    105
Klasa szczeniąt - Puppy Class    3    106 - 108
Klasa młodzieży - Junior Class    2    109 - 110
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    111 - 112
Klasa otwarta - Open Class    3    113 - 115
Klasa użytkowa - Working Class    3    116 - 118
      Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    4    119 - 122
Klasa młodzieży - Junior Class    9    123 - 131
Klasa pośrednia - Intermediate Class    7    132 - 138
Klasa otwarta - Open Class    7    139 - 145
Klasa championów - Champion Class    1    146
    Ogółem/Total: 65


Wykaz zgłoszonych ras/List of proposed breeds and – Niedziela/Sunday

Lp

Rasa/Breed

Ilość

Amount

Psy

Dogs

Suki

Bitches

Nr kat.

Catalogue no.

Sędzia

Judge

Ring

1

Alpejski gończy krótkonożny

4

2

2

896-899

Ryk Jan (PL)

7

2

Australian Cattle Dog

1

1

0

1

Zamoyski Andrzej (PL)

3

3

Basset Hound

3

0

3

900-902

Ryk Jan (PL)

7

4

Beagle

14

4

10

903-916

Salamon Leszek (PL) (PL)

6

5

Biały owczarek szwajcarski

13

3

10

2-14

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

6

Bichon frise

11

6

5

1266-1276

Świętoń Magdalena (PL)

12

7

Bloodhound

1

0

1

917

Ryk Jan (PL)

7

8

Border Collie

23

12

11

15-37

Opara Janusz (PL)

2

9

Boston Terrier

14

3

11

1277-1290

Haranen Juta (EST)

16

10

Brabantczyk

3

0

3

1291-1293

Świętoń Magdalena (PL)

12

11

Buldog francuski

55

25

30

1294-1348

Haranen Juta (EST)

16

12

Cavalier King Charles Spaniel

21

7

14

1349-1369

Opara Krystyna (PL)

13

13

Ceskoslovensky Vlcak

3

2

1

38-40

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

14

Charcik włoski

5

2

3

1540-1544

Engh Espen (NO)

4

15

Chart afgański

6

3

3

1545-1550

Engh Espen (NO)

4

16

Chart perski

4

2

2

1551-1554

Engh Espen (NO)

4

17

Chart polski

9

5

4

1555-1563

Engh Espen (NO)

4

18

Chart rosyjski - Borzoj

6

3

3

1564-1569

Engh Espen (NO)

4

19

Chihuahua długowłosy

10

4

6

1370-1379

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

20

Chihuahua krótkowłosy

20

5

15

1380-1399

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

21

Chiński grzywacz

12

5

7

1400-1411

Opara Krystyna (PL)

13

22

Clumber Spaniel

4

3

1

1134-1137

Witkowska Dorota (PL)

10

23

Cocker spaniel amerykański

7

3

4

1138-1144

Witkowska Dorota (PL)

10

24

Cocker spaniel angielski

12

3

9

1145-1156

Witkowska Dorota (PL)

10

25

Coton de Tulear

1

0

1

1412

Świętoń Magdalena (PL)

12

26

Curly Coated Retriever

5

2

3

1157-1161

Witkowska Dorota (PL)

10

27

Dalmatyńczyk

6

3

3

918-923

Ryk Jan (PL)

7

28

Field Spaniel

2

1

1

1162-1163

Witkowska Dorota (PL)

10

29

Flat Coated Retriever

3

2

1

1164-1166

Witkowska Dorota (PL)

10

30

Golden Retriever

39

17

22

1167-1205

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława (PL)

8

31

Gończy polski

33

19

14

924-956

Salamon Leszek (PL)

6

32

Gończy słowacki

1

1

0

957

Salamon Leszek (PL)

6

33

Gryfonik brukselski

2

1

1

1413-1414

Świętoń Magdalena (PL)

12

34

Hawańczyk

9

4

5

1415-1423

Świętoń Magdalena (PL)

12

35

Hiszpański pies dowodny

1

0

1

1206

Witkowska Dorota (PL)

10

36

Irlandzki spaniel dowodny

1

1

0

1207

Witkowska Dorota (PL)

10

37

King Charles Spaniel

2

1

1

1424-1425

Opara Krystyna (PL)

13

38

Labrador Retriever

38

11

27

1208-1245

Mackay Colin (UK)

9

39

Lagotto romagnolo

6

2

4

1246-1251

Witkowska Dorota (PL)

10

40

Lhasa Apso

6

3

3

1426-1431

Świętoń Magdalena (PL)

12

41

Lwi piesek

1

1

0

1432

Świętoń Magdalena (PL)

12

42

Maltańczyk

20

8

12

1433-1452

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

43

Mały gończy gaskoński

1

1

0

958

Ryk Jan (PL)

7

44

Mops

9

5

4

1453-1461

Haranen Juta (EST)

16

45

Nederlandse Schapendoes

1

0

1

41

Zamoyski Andrzej (PL)

3

46

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

2

0

2

1252-1253

Witkowska Dorota (PL)

10

47

Ogar polski

20

10

10

959-978

Salamon Leszek (PL)

6

48

Owczarek australijski (typ amerykański)

18

6

12

42-59

Zamoyski Andrzej (PL)

3

49

Owczarek belgijski - Groenendael

2

1

1

60-61

Zamoyski Andrzej (PL)

3

50

Owczarek belgijski - Malinois

3

1

2

62-64

Zamoyski Andrzej (PL)

3

51

Owczarek belgijski - Tervueren

4

2

2

65-68

Zamoyski Andrzej (PL)

3

52

Owczarek francuski Beauceron

1

1

0

69

Zamoyski Andrzej (PL)

3

53

Owczarek francuski Briard

12

5

7

70-81

Zamoyski Andrzej (PL)

3

54

Owczarek niemiecki długowłosy

23

8

15

82-104

Hul’o Milan (SK)

18

55

Owczarek niemiecki krótkowłosy

42

14

28

105-146

Hul’o Milan (SK)

18

56

Owczarek pikardyjski

1

0

1

147

Zamoyski Andrzej (PL)

3

57

Owczarek staroangielski Bobtail

1

1

0

148

Zamoyski Andrzej (PL)

3

58

Owczarek szetlandzki

23

10

13

149-171

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

59

Owczarek szkocki długowłosy

23

7

16

172-194

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

60

Polski Owczarek Podhalański

30

15

15

195-224

Opara Janusz (PL)

2

61

Polski Spaniel Myśliwski

2

1

1

1600-1601

Witkowska Dorota (PL)

10

62

Polski owczarek nizinny

12

5

7

225-236

Opara Janusz (PL)

2

63

Posokowiec bawarski

13

7

6

979-991

Ryk Jan (PL)

7

64

Posokowiec hanowerski

2

1

1

992-993

Ryk Jan (PL)

7

65

Pudel Toy

3

1

2

1462-1464

Opara Krystyna (PL)

13

66

Pudel duży biały/czarny/brązowy

5

3

2

1465-1469

Opara Krystyna (PL)

13

67

Pudel duży srebrny/morelowy

3

1

2

1470-1472

Opara Krystyna (PL)

13

68

Pudel miniaturowy biały/czarny/brązowy

4

1

3

1473-1476

Opara Krystyna (PL)

13

69

Pudel miniaturowy srebrny/morelowy

4

1

3

1477-1480

Opara Krystyna (PL)

13

70

Pudel średni biały/czarny/brązowy

3

1

2

1481-1483

Opara Krystyna (PL)

13

71

Pudel średni srebrny/apricot/czerwony

2

0

2

1484-1485

Opara Krystyna (PL)

13

72

Płochacz niemiecki

4

2

2

1254-1257

Witkowska Dorota (PL)

10

73

Rhodesian Ridgeback

10

4

6

994-1003

Ryk Jan (PL)

7

74

Rosyjski Toy Długowłosy

3

2

1

1486-1488

Świętoń Magdalena (PL)

12

75

Rosyjski Toy Krótkowłosy

2

1

1

1489-1490

Świętoń Magdalena (PL)

12

76

Schipperke

1

1

0

237

Zamoyski Andrzej (PL)

3

77

Shih Tzu

27

11

16

1491-1517

Świętoń Magdalena (PL)

12

78

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

20

11

9

1518-1537

Liljekvist-Borg Eva (SE)

11

79

Spaniel tybetański

1

1

0

1538

Świętoń Magdalena (PL)

12

80

Springer spaniel angielski

6

5

1

1258-1263

Witkowska Dorota (PL)

10

81

Springer spaniel walijski

1

1

0

1264

Witkowska Dorota (PL)

10

82

Sussex Spaniel

1

1

0

1265

Witkowska Dorota (PL)

10

83

Szorstkowłosy gończy gaskoński

3

1

2

1004-1006

Ryk Jan (PL)

7

84

Terier tybetański

1

1

0

1539

Świętoń Magdalena (PL)

12

85

Welsh Corgi Cardigan

6

2

4

238-243

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

86

Welsh Corgi Pembroke

3

0

3

244-246

Tyburczyk Andrzej (PL)

1

87

Whippet

24

8

16

1570-1593

Engh Espen (NO)

4

88

Wilczarz irlandzki

6

4

2

1594-1599

Engh Espen (NO)

4

 

Razem:

825

345

480

 

V  Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich

Sędziowie:        

Ronny Blomme (BE)

Colin Mackay (UK)

Katarzyna Gazda (PL)

Magdalena Musiał (PL)

Leszek Salamon (PL)

Leszek Siejkowski (PL)

Tomasz Sławik (PL)

 

Asystenci kynologiczni:

  1. Itzeli, T. Kliś, K. Plewińska, P. Zaręba

 

Konkurencje  Finałowe:

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Mackay Colin

Najpiękniejsze Szczenię – Mackay Colin

Najpiękniejszy Junior – Salamon Leszek

Najpiękniejszy Weteran – Musiał Magdalena

Najpiękniejszy Pies Użytkowy – Sławik Tomasz

Zwycięzca Gr FCI 3 – Salamon Leszek

Zwycięzca Gr FCI 4 – Siejkowski Leszek

Zwycięzca Gr FCI 5 – Musiał Magdalena

Zwycięzca Gr FCI 6 – Musiał Magdalena

Zwycięzca Gr FCI 7 – Siejkowski Leszek

Zwycięzca Gr FCI 8 – Sławik Tomasz

Zwycięzca Gr FCI 10 – Salamon Leszek

 

BEST IN SHOWRonny Blomme (BE)

 

Nagrody:

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie

Dla Zwycięzców grup FCI - I - IV miejsce – puchary

BIS - puchary    

Firma HAPPY DOG

   Dla wszystkich konkurencji finałowych  -  karma    

Firma GREEN RES SP. Z.O.O. – BIS - lokaty I-IV - nagrody

 

 


PLAN SĘDZIOWANIA
V Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich

Klasa/Class       -       Ilość/Amount       -      Nr kat./Catalogue No.
    
RING nr 1 Sędzia - Blomme Ronny (BE)

Pointer
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    145 - 145
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    146 - 146
Klasa otwarta - Open Class    3    147 - 149
Klasa użytkowa - Working Class    1    150 - 150
Klasa championów - Champion Class    1    151 - 151
Klasa weteranów - Veteran Class    1    152 - 152
Seter szkocki (Gordon)
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    5    190 - 194
Klasa otwarta - Open Class    3    195 - 197
Klasa użytkowa - Working Class    1    198 - 198
Klasa championów - Champion Class    2    199 - 200
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    201 - 203
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    204 - 205
Klasa otwarta - Open Class    5    206 - 210
Klasa użytkowa - Working Class    2    211 - 212
Klasa championów - Champion Class    1    213 - 213
Klasa weteranów - Veteran Class    1    214 - 214
Razem:                33


RING nr 2  Sędzia - Mackay Colin (UK)
Seter angielski
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    153 - 154
Klasa championów - Champion Class    2    155 - 156
Klasa weteranów - Veteran Class    3    157 - 159
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    160 - 161
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    162 - 163
Klasa otwarta - Open Class    2    164 - 165
Klasa użytkowa - Working Class    1    166 - 166
Seter irlandzki
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    167 - 167
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    168 - 168
Klasa otwarta - Open Class    2    169 - 170
Klasa użytkowa - Working Class    3    171 - 173
Klasa championów - Champion Class    3    174 - 176
Klasa weteranów - Veteran Class    1    177 - 177
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    178 - 180
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    181 - 183
Klasa otwarta - Open Class    2    184 - 185
Klasa championów - Champion Class    2    186 - 187
Klasa weteranów - Veteran Class    1    188 - 188
Razem:                36


RING nr 3 Sędzia - Musiał Magdalena (PL)
 Ogar polski
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    104 - 105
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    106 - 108
Klasa otwarta - Open Class    5    109 - 113
Klasa użytkowa - Working Class    3    114 - 116
Klasa championów - Champion Class    2    117 - 118
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    119 - 120
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    121 - 122
Klasa otwarta - Open Class    4    123 - 126
Klasa użytkowa - Working Class    3    127 - 129
Klasa weteranów - Veteran Class    1    130 - 130
Basset Hound
              Suki - Bitches
Klasa użytkowa - Working Class    1    73 - 73
Beagle
              Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    74 - 74
Klasa młodzieży - Junior Class    1    75 - 75
Klasa otwarta - Open Class    1    76 - 76
Klasa weteranów - Veteran Class    1    77 - 77
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    78 - 79
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    80 - 80
Klasa otwarta - Open Class    2    81 - 82
Gończy polski
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    83 - 84
Klasa młodzieży - Junior Class    3    85 - 87
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    88 - 89
Klasa otwarta - Open Class    1    90 - 90
Klasa użytkowa - Working Class    1    91 - 91
Klasa championów - Champion Class    2    92 - 93
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    4    94 - 97
Klasa użytkowa - Working Class    3    98 - 100
Klasa championów - Champion Class    1    101 - 101
Gończy słowacki
              Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    102 - 102
Mały gończy gaskoński
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    103 - 103
Szorstkowłosy gończy gaskoński
              Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    140 - 140
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    141 - 141
Klasa otwarta - Open Class    1    142 - 142
Seter irlandzki czerwono-biały
              Suki - Bitches
Klasa weteranów - Veteran Class    1    189 - 189
Cirneco dell`Etna
              Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    63 - 63
Elkhund szary
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    64 - 64
Łajka zachodniosyberyjska
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    65 - 65
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    66 - 68
Klasa otwarta - Open Class    1    69 - 69
Razem:                69


RING nr 4 Sędzia - Salamon Leszek (PL)
Airedale Terrier
              Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1 - 1
Klasa championów - Champion Class    1    2 - 2
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    3 - 3
Klasa otwarta - Open Class    1    4 - 4
Border Terrier
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    5 - 5
Foksterier szorstkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    6 - 6
Jack Russell Terrier
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    2    7 - 8
Klasa młodzieży - Junior Class    4    9 - 12
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    13 - 14
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    4    15 - 18
Klasa młodzieży - Junior Class    3    19 - 21
Klasa pośrednia - Intermediate Class    4    22 - 25
Klasa otwarta - Open Class    3    26 - 28
Niemiecki terier myśliwski
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    29 - 29
              Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    30 - 30
Parson Russell Terrier
              Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    31 - 31
Terier szkocki
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    32 - 32
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    33 - 33
Klasa otwarta - Open Class    1    34 - 34
Terier walijski
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    35 - 35
West Highland White Terrier
              Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    36 - 36
Klasa młodzieży - Junior Class    2    37 - 38
Klasa otwarta - Open Class    1    39 - 39
              Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    40 - 40
Chart afgański
              Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    293 - 293
Klasa championów - Champion Class    1    294 - 294
              Suki - Bitches
Klasa championów - Champion Class    1    295 - 295
Chart perski
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    296 - 296
Klasa otwarta - Open Class    1    297 - 297
Chart polski
              Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    298 - 298
Klasa championów - Champion Class    2    299 - 300
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    301 - 301
Klasa młodzieży - Junior Class    2    302 - 303
Chart rosyjski - Borzoj
              Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    304 - 304
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    305 - 305
Whippet
              Psy - Dogs
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    306 - 306
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    307 - 309
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    310 - 311
Klasa otwarta - Open Class    1    312 - 312
Klasa weteranów - Veteran Class    1    313 - 313
Wilczarz irlandzki
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    314 - 314
Razem:                62


RING nr 5 Sędzia - Siejkowski Leszek (PL)
Jamnik długowłosy miniaturowy
              Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    41 - 41
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    42 - 42
Jamnik długowłosy standardowy
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    43 - 43
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    44 - 44
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    45 - 45
Jamnik krótkowłosy standardowy
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    46 - 46
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    47 - 47
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    48 - 48
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    49 - 49
Klasa weteranów - Veteran Class    1    50 - 50
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    51 - 51
Klasa championów - Champion Class    1    52 - 52
Jamnik szorstkowłosy standardowy
              Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    3    53 - 55
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    3    56 - 58
Klasa otwarta - Open Class    4    59 - 62
Mały Munsterlander
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    143 - 143
Klasa otwarta - Open Class    1    144 - 144
Wyżeł niemiecki krótkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa użytkowa - Working Class    1    215 - 215
              Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    216 - 216
Klasa młodzieży - Junior Class    1    217 - 217
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    218 - 218
Klasa otwarta - Open Class    3    219 - 221
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
              Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    222 - 222
Wyżeł weimarski krótkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    223 - 224
Klasa otwarta - Open Class    1    225 - 225
              Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    226 - 226
Klasa młodzieży - Junior Class    1    227 - 227
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    228 - 230
Wyżeł węgierski krótkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    2    239 - 240
Klasa championów - Champion Class    1    241 - 241
Wyżeł włoski krótkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    231 - 231
Klasa championów - Champion Class    1    232 - 232
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    233 - 233
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    234 - 234
Klasa otwarta - Open Class    1    235 - 235
Wyżeł włoski szorstkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    236 - 236
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    237 - 237
Klasa championów - Champion Class    1    238 - 238
Razem:                51


RING nr 6 Sędzia - Sławik Tomasz (PL)
Clumber Spaniel
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    242 - 242
Klasa championów - Champion Class    1    243 - 243
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    244 - 244
Cocker spaniel angielski
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    245 - 245
Klasa młodzieży - Junior Class    1    246 - 246
              Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    247 - 247
Klasa młodzieży - Junior Class    1    248 - 248
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    249 - 250
Klasa otwarta - Open Class    1    251 - 251
Curly Coated Retriever
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    252 - 252
Field Spaniel
              Psy - Dogs
Klasa weteranów - Veteran Class    1    253 - 253
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    254 - 254
Flat Coated Retriever
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    255 - 255
Klasa championów - Champion Class    1    256 - 256
Golden Retriever
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    257 - 257
Klasa otwarta - Open Class    2    258 - 259
Klasa championów - Champion Class    1    260 - 260
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    261 - 261
Klasa otwarta - Open Class    2    262 - 263
Hiszpański pies dowodny
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    264 - 264
Kooikerhondje
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    265 - 265
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    266 - 266
Labrador Retriever
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    267 - 267
Klasa młodzieży - Junior Class    1    268 - 268
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    269 - 269
Klasa otwarta - Open Class    1    270 - 270
Klasa użytkowa - Working Class    1    271 - 271
              Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    272 - 272
Klasa młodzieży - Junior Class    3    273 - 275
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    276 - 276
Klasa otwarta - Open Class    3    277 - 279
Klasa championów - Champion Class    1    280 - 280
Klasa weteranów - Veteran Class    1    281 - 281
Lagotto romagnolo
              Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    282 - 282
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
              Suki - Bitches
Klasa użytkowa - Working Class    1    283 - 283
Płochacz niemiecki
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    284 - 284
Klasa użytkowa - Working Class    1    285 - 285
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    2    286 - 287
Springer spaniel angielski
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    288 - 289
Klasa otwarta - Open Class    1    290 - 290
              Suki - Bitches
Klasa weteranów - Veteran Class    1    291 - 291
Sussex Spaniel
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    292 - 292
Razem:                51


RING nr 7 Sędzia - Gazda Katarzyna (PL)
Alpejski gończy krótkonożny
              Psy - Dogs
Klasa otwarta - Open Class    1    70 - 70
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    71 - 71
Klasa otwarta - Open Class    1    72 - 72
Posokowiec bawarski
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    131 - 132
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    133 - 133
Klasa otwarta - Open Class    1    134 - 134
Klasa użytkowa - Working Class    1    135 - 135
Klasa championów - Champion Class    1    136 - 136
              Suki - Bitches
Klasa championów - Champion Class    1    137 - 137
Rhodesian Ridgeback
              Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class    1    138 - 138
Klasa championów - Champion Class    1    139 - 139
                Razem:  12


WYKAZ ZGŁOSZONYCH RAS
V Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich

Lp

Rasa

Ilość

Psy

Suki

Nr kat

Sędzia

Ring

1

Airedale Terrier

4

2

2

1-4

Salamon Leszek

4

2

Alpejski gończy krótkonożny

3

1

2

70-72

Gazda Katarzyna (PL)

7

3

Basset Hound

1

0

1

73

Musiał Magdalena (PL)

3

4

Beagle

9

4

5

74-82

Musiał Magdalena (PL)

3

5

Border Terrier

1

0

1

5

Salamon Leszek

4

6

Chart afgański

3

2

1

293-295

Salamon Leszek

4

7

Chart perski

2

2

0

296-297

Salamon Leszek

4

8

Chart polski

6

3

3

298-303

Salamon Leszek

4

9

Chart rosyjski - Borzoj

2

1

1

304-305

Salamon Leszek

4

10

Cirneco dell`Etna

1

1

0

63

Musiał Magdalena (PL)

3

11

Clumber Spaniel

3

2

1

242-244

Sławik Tomasz

6

12

Cocker spaniel angielski

7

2

5

245-251

Sławik Tomasz

6

13

Curly Coated Retriever

1

0

1

252

Sławik Tomasz

6

14

Elkhund szary

1

1

0

64

Musiał Magdalena (PL)

3

15

Field Spaniel

2

1

1

253-254

Sławik Tomasz

6

16

Flat Coated Retriever

2

2

0

255-256

Sławik Tomasz

6

17

Foksterier szorstkowłosy

1

1

0

6

Salamon Leszek

4

18

Golden Retriever

7

4

3

257-263

Sławik Tomasz

6

19

Gończy polski

19

11

8

83-101

Musiał Magdalena (PL)

3

20

Gończy słowacki

1

0

1

102

Musiał Magdalena (PL)

3

21

Hiszpański pies dowodny

1

0

1

264

Sławik Tomasz

6

22

Jack Russell Terrier

22

8

14

7-28

Salamon Leszek

4

23

Jamnik długowłosy miniaturowy

2

1

1

41-42

Siejkowski Leszek (PL)

5

24

Jamnik długowłosy standardowy

2

1

1

43-44

Siejkowski Leszek (PL)

5

25

Jamnik krótkowłosy miniaturowy

1

0

1

45

Siejkowski Leszek (PL)

5

26

Jamnik krótkowłosy standardowy

2

1

1

46-47

Siejkowski Leszek (PL)

5

27

Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

5

3

2

48-52

Siejkowski Leszek (PL)

5

28

Jamnik szorstkowłosy standardowy

10

3

7

53-62

Siejkowski Leszek (PL)

5

29

Kooikerhondje

2

0

2

265-266

Sławik Tomasz

6

30

Labrador Retriever

15

5

10

267-281

Sławik Tomasz

6

31

Lagotto romagnolo

1

1

0

282

Sławik Tomasz

6

32

Mały Munsterlander

2

0

2

143-144

Siejkowski Leszek (PL)

5

33

Mały gończy gaskoński

1

1

0

103

Musiał Magdalena (PL)

3

34

Niemiecki terier myśliwski

2

1

1

29-30

Salamon Leszek

4

35

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

1

0

1

283

Sławik Tomasz

6

36

Ogar polski

27

15

12

104-130

Musiał Magdalena (PL)

3

37

Parson Russell Terrier

1

1

0

31

Salamon Leszek

4

38

Pointer

8

0

8

145-152

Blomme Ronny (BE)

1

39

Posokowiec bawarski

7

6

1

131-137

Gazda Katarzyna (PL)

7

40

Płochacz niemiecki

4

2

2

284-287

Sławik Tomasz

6

41

Rhodesian Ridgeback

2

0

2

138-139

Gazda Katarzyna (PL)

7

42

Seter angielski

14

7

7

153-166

Mackay Colin (UK)

2

43

Seter irlandzki

22

11

11

167-188

Mackay Colin (UK)

2

44

Seter irlandzki czerwono-biały

1

0

1

189

Musiał Magdalena (PL)

3

45

Seter szkocki (Gordon)

25

11

14

190-214

Blomme Ronny (BE)

1

46

Springer spaniel angielski

4

3

1

288-291

Sławik Tomasz

6

47

Sussex Spaniel

1

1

0

292

Sławik Tomasz

6

48

Szorstkowłosy gończy gaskoński

3

1

2

140-142

Musiał Magdalena (PL)

3

49

Terier szkocki

3

1

2

32-34

Salamon Leszek

4

50

Terier walijski

1

1

0

35

Salamon Leszek

4

51

West Highland White Terrier

5

4

1

36-40

Salamon Leszek

4

52

Whippet

8

1

7

306-313

Salamon Leszek

4

53

Wilczarz irlandzki

1

1

0

314

Salamon Leszek

4

54

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

7

1

6

215-221

Siejkowski Leszek (PL)

5

55

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

1

0

1

222

Siejkowski Leszek (PL)

5

56

Wyżeł weimarski krótkowłosy

8

3

5

223-230

Siejkowski Leszek (PL)

5

57

Wyżeł włoski krótkowłosy

5

2

3

231-235

Siejkowski Leszek (PL)

5

58

Wyżeł włoski szorstkowłosy

3

1

2

236-238

Siejkowski Leszek (PL)

5

59

Wyżeł węgierski krótkowłosy

3

3

0

239-241

Siejkowski Leszek (PL)

5

60

Łajka zachodniosyberyjska

5

0

5

65-69

Musiał Magdalena (PL)

3

V Krajowa Wystawa GR IX FCI

Sędziowie:

Rafał First (PL)

Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

 

Konkurencje Finałowe:

   Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Rafał First

Najpiękniejsze Szczenię – Rafał First

Najpiękniejszy Junior – Bogusława Szydłowicz-Polańczyk

Najpiękniejszy Weteran – Bogusława Szydłowicz-Polańczyk

 

ZWYCIĘZCA GRUPY IX FCI – Rafał First

 

Nagrody:

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie

BIS - I - IV miejsce – puchary

 

Firma „ABIGAIL” (www.abigail-legowiska.pl)

Dla Zwycięzcy BIS IX grupy FCI – legowisko

Dla Najlepszego Juniora IX grupy FCI - legowisko

                               

Firma HAPPY DOG

   Dla wszystkich konkurencji finałowych – karma

 

Firma GREEN RES SP. Z.O.O., ul. K.K. Baczyńskiego 6,
35-210 Rzeszów –
dla wszystkich zwycięzców ras - nagrody



PLAN SĘDZIOWANIA V Krajowa Wystawa GR IX FCI
   

Klasa/Class       -       Ilość/Amount       -      Nr kat./Catalogue No.

RING nr 16 Sędzia - First Rafał (PL)
Boston Terrier
              Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    3 - 3
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    3    4 - 6
Klasa młodzieży - Junior Class    1    7 - 7
Klasa otwarta - Open Class    1    8 - 8
Klasa championów - Champion Class    1    9 - 9
Buldog francuski
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    10 - 10
Klasa młodzieży - Junior Class    3    11 - 13
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    14 - 15
Klasa otwarta - Open Class    5    16 - 20
              Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    21 - 21
Klasa młodzieży - Junior Class    4    22 - 25
Klasa pośrednia - Intermediate Class    6    26 - 31
Klasa otwarta - Open Class    4    32 - 35
Klasa championów - Champion Class    1    36 - 36
Chihuahua długowłosy
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    43 - 44
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    45 - 45
Klasa otwarta - Open Class    1    46 - 46
Chihuahua krótkowłosy
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    2    47 - 48
              Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    49 - 49
Klasa młodzieży - Junior Class    4    50 - 53
Klasa otwarta - Open Class    1    54 - 54
Klasa championów - Champion Class    1    55 - 55
Mops
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    90 - 90
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    91 - 91
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    111 - 111
Klasa młodzieży - Junior Class    2    112 - 113
Klasa otwarta - Open Class    1    114 - 114
Klasa championów - Champion Class    1    115 - 115
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    116 - 116
Klasa otwarta - Open Class    2    117 - 118
Razem:                57


RING nr 17 Sędzia - Szydłowicz-Polańczyk Bogusława (PL)
Bichon frise
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    1 - 1
Klasa otwarta - Open Class    1    2 - 2
Cavalier King Charles Spaniel
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    37 - 37
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    38 - 38
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    39 - 39
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    40 - 41
Klasa championów - Champion Class    1    42 - 42
Chiński grzywacz
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    56 - 56
Klasa otwarta - Open Class    2    57 - 58
Klasa weteranów - Veteran Class    1    59 - 59
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    60 - 60
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    61 - 61
Klasa otwarta - Open Class    1    62 - 62
Klasa championów - Champion Class    1    63 - 63
Coton de Tulear
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    64 - 64
Gryfonik belgijski
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    65 - 65
Gryfonik brukselski
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    66 - 66
              Suki - Bitches
Klasa młodsze szczenię - Minor Puppy Class    1    67 - 67
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    68 - 68
Klasa championów - Champion Class    1    69 - 69
Hawańczyk
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    70 - 70
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    71 - 71
Klasa otwarta - Open Class    1    72 - 72
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    73 - 73
Klasa otwarta - Open Class    2    74 - 75
Lhasa Apso
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    76 - 76
              Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    77 - 77
Klasa otwarta - Open Class    1    78 - 78
Maltańczyk
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    79 - 79
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    80 - 80
Klasa otwarta - Open Class    1    81 - 81
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    4    82 - 85
Klasa pośrednia - Intermediate Class    3    86 - 88
Klasa otwarta - Open Class    1    89 - 89
Pudel duży biały/czarny/brązowy
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    2    94 - 95
Klasa weteranów - Veteran Class    1    96 - 96
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    97 - 97
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    98 - 98
Pudel miniaturowy srebrny/morelowy
              Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class    1    99 - 99
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    100 - 100
Klasa pośrednia - Intermediate Class    1    101 - 101
Pudel średni biały/czarny/brązowy
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    102 - 102
Pudel Toy
              Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class    1    92 - 92
              Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    93 - 93
Shih Tzu
              Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class    1    103 - 103
Klasa młodzieży - Junior Class    2    104 - 105
Klasa otwarta - Open Class    1    106 - 106
              Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class    1    107 - 107
Klasa pośrednia - Intermediate Class    2    108 - 109
Klasa championów - Champion Class    1    110 - 110
                Razem:  61


WYKAZ ZGŁOSZONYCH RAS V Krajowa Wystawa GR IX FCI

Lp

Rasa

Ilość

Psy

Suki

Nr kat

Sędzia

Ring

1

Bichon frise

2

0

2

1-2

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

2

Boston Terrier

7

1

6

3-9

First Rafał

16

3

Buldog francuski

27

11

16

10-36

First Rafał

16

4

Cavalier King Charles Spaniel

6

2

4

37-42

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

5

Chihuahua długowłosy

4

2

2

43-46

First Rafał

16

6

Chihuahua krótkowłosy

9

2

7

47-55

First Rafał

16

7

Chiński grzywacz

8

4

4

56-63

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

8

Coton de Tulear

1

0

1

64

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

9

Gryfonik belgijski

1

1

0

65

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

10

Gryfonik brukselski

4

1

3

66-69

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

11

Hawańczyk

6

3

3

70-75

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

12

Lhasa Apso

3

1

2

76-78

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

13

Maltańczyk

11

3

8

79-89

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

14

Mops

2

1

1

90-91

First Rafał

16

15

Pudel Toy

2

1

1

92-93

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

16

Pudel duży biały/czarny/ brązowy

5

3

2

94-98

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

17

Pudel miniaturowy srebrny/ morelowy

3

1

2

99-101

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

18

Pudel średni biały/czarny/ brązowy

1

0

1

102

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

19

Shih Tzu

8

4

4

103-110

Szydłowicz-Polańczyk Bogusława

17

20

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

8

5

3

111-118

First Rafał

16